Page
Sukces śremskich strażaków w V Mistrzostwach Wielkopolski Strażaków PSP i OSP o Puchar Wielkopolskiego Komendanta Wojewódzkiego PSP w biegu po schodach/fot. KP PSP Śrem
  • Aktualności
  • Sukces śremskiej strażaczki! Zdobyła pierwsze miejsce w zawodach w biegach po…

Sukces śremskiej strażaczki! Zdobyła pierwsze miejsce w zawodach w biegach po…

0

Sukces śremskich strażaków w V Mistrzostwach Wielkopolski Strażaków PSP i OSP o Puchar Wielkopolskiego Komendanta Wojewódzkiego PSP w biegu po schodach. Pierwsze miejsce zdobyła st. str. Ewa Dobrzyńska.

Berdychowski Wv

W V Mistrzostwach Wielkopolski Strażaków PSP i OSP o Puchar Wielkopolskiego Komendanta Wojewódzkiego PSP w biegu po schodach wzięli udział funkcjonariusze KP PSP w Śremie. Rywalizacja odbyła się na obiekcie Collegium Altum w Poznaniu.

W zawodach sukces odnieśli strażacy ze Śremu. St. str. Ewa Dobrzyńska z czasem 2 min 25 sek. zdobyła 1 miejsce w kategorii kobiet PSP i odebrała puchar z rąk Zastępcy Wielkopolskiego Komendanta Wojewódzkiego st. bryg. Tomasza Grelaka.

Drugi z funkcjonariuszy, st. str. Paweł Siemiątkowski, reprezentujący śremską komendę zajął 15. miejsce w kategorii mężczyzn z czasem 1 min. 59 sek.