Asia Grzywacz Fot. Arch. Rodzinne

Mikołajkowy turniej w dwa ognie pomocą dla Asi Grzywacz

Co o tym sądzisz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Do końca listopada można zgłaszać drużyny, które wezmą udział w charytatywnym turnieju w dwa ognie. Impreza odbędzie się 10 grudnia w hali sportowej Herkules w Czempiniu. Dochód z przedsięwzięcia przeznaczony zostanie na zakup cyber oka dla małej Asi Grzywacz z Grzybna.


Berdychowski Kwiecien2 2024

Organizatorem wydarzenia jest Szkoła Podstawowa w Czempiniu oraz Stowarzyszenie Sympatyków Szkoły „Czempiniak”. Mikołajkowy Turniej Charytatywny dla Asi Grzywacz z Grzybna odbędzie się w niedzielę, 10 grudnia. Rozpoczęcie turnieju zaplanowano na godzinę 10.00.

Poza grą w dwa ognie zaplanowano także wiele innych atrakcji, m.in. zajęcia muzyczno-plastyczne dla dzieci oraz pokaz i nauka udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej, który poprowadzą doświadczeni druhowie OSP Czempiń. Działać będzie także kawiarenka.Ponadto podczas imprezy zbierane będą pieniądze na pomoc dla sześcioletniej Asi Grzywacz z Grzybna.

Zapisy do końca listopada

Do końca listopada można zgłaszać dziesięcioosobowe drużyny. Zgłoszenia przyjmują: Iwona Śmiłowska-Zydorczyk – tel. 697 148 677 oraz Estera Skrzypek – tel. 512 046 473.

Każda drużyna zobligowana jest do uiszczenia wpisowego w wysokości 100 zł. Zebrane pieniądze przeznaczone zostaną na zakup cyber oka dl małej wojowniczki z Grzybna.

Asia Grzywacz – dzielna wojowniczka z Grzybna

Asia Grzywacz zmaga się z wieloma schorzeniami, choruje m.in. na agenezję nerki prawej, hipodysplazję nerki lewej, wtórną nadczynność przytarczyc, wielowodzie oraz epilepsję. Dziewczynka pomyślnie przeszła przeszczep nerki.

Ze względu na problemy zdrowotne Asia ma ograniczone możliwości komunikowania się ze światem. Pomocne w tej kwestii jest cyber oko – urządzenie, które śledzi ruch gałek ocznych, umożliwiając kontakt ze światem.

Wszystkie środki zebrane podczas grudniowego turnieju w Czempiniu przekazane zostaną na zakup cyber oka dla dzielnej wojowniczki z Grzybna.

Przypomnijmy, że Asia Grzywacz jest także podopieczną fundacji Siepomaga.pl, można więc dokonać wpłat na subkonto dziewczynki:

Wielkimi krokami zbliża się czas rocznych rozliczeń podatkowych. Zachęcamy, by podczas rozliczenia podatku PIT przekazać 1,5% dla Asi Grzywacz z Grzybna. W zeznaniu podatkowym wystarczy wpisać numer KRS 0000396361 oraz wskazać cel szczegółowy 1,5% 0270371 Joanna

Zostaw komentarz