Blociszewo Wypadek Aut 1
fot. M. Czubak
  • Home
  • Aktualności
  • Zderzenie aut na trasie do Błociszewa. W akcji straż z dwóch powiatów

Zderzenie aut na trasie do Błociszewa. W akcji straż z dwóch powiatów

Co o tym sądzisz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Strażacy z terenu powiatu śremskiego oraz kościańskiego zostali zadysponowani do zdarzenia drogowego na trasie do Błociszewa. Zderzenie pojazdów miało miejsce na terenie powiatu kościańskiego.


Berdychowski Kwiecien2 2024

Służby ratownicze informację o prawdopodobnym wypadku otrzymały 21 listopada około godziny 7.40. Zgłoszenie dotyczyło zderzenia kilku pojazdów oraz trzech osób, które w nich przebywają.

Na miejscu okazało się, że doszło do klasycznego najechania na tył. Kierujący busem uderzył w poprzedzający go samochód osobowy. Nikomu nic szczególnego się nie stało, ale jedna z osób uczestniczących w zdarzeniu, pasażer samochodu osobowego, został zabrany do szpitala na badania.Od wyników badań, a konkretnie tego czy doznał on obrażeń w leczeniu powyżej lub poniżej dni siedmiu, kościańska policja będzie dalej rozliczała sprawcę.

Na czas działań służb droga relacji Donatowo – Stary Gołębin była zablokowana w obu kierunkach. Następnie, po tym jak z miejsca zdarzenia odjechała karateka z poszkodowanym, policjanci puścili ruch wahadłowo.

1 Comments Text

Zostaw komentarz