||

Kolejny grant dla szkoły z Masłowa

Kolejny Grant Dla Szkoły W Masłowie Fot. Zsp Masłowo
Pozyskane środki przeznaczone zostaną na realizację przedsięwzięcia „Literackie gotowanie, czyli książka na talerzu”/fot. ZSP Masłowo

Do Szkoły Podstawowej im. Jana Brzechwy z Masłowa trafił grant z Fundacji Edukacja Inspiracja.


VW_Berdychowski_400_150(1)

Grant o wartości 4,5 tys. zł. trafił do Szkoły Podstawowej im. Jana Brzechwy w Masłowie. Pozyskane środki przeznaczone zostaną na realizację przedsięwzięcia „Literackie gotowanie, czyli książka na talerzu”. Projekt realizować będą uczniowie klasy VI pod opiekuńczym okiem koordynatorki – Beaty Szafraniak, nauczycielki języka polskiego.

Prace związane z tworzeniem projektu rozpoczęły się jeszcze w wakacje. Do współpracy zaproszeni zostali nauczyciele – Małgorzata Gronek oraz Jacek Woroch, członkinie KGW „Masłowianki” oraz pracownice Biblioteki Publicznej MiG Dolsk.Doskonała współpraca i zaangażowanie osób uczestniczących w przedsięwzięciu zaowocowało grantem.

W pierwszym etapie konkursu udział wzięło 150 szkół z całej Polski. Do etapu drugiego zakwalifikowało się 80 jednostek, z czego 30 zostało nagrodzonych grantem o wartości 4,5 tys. zł. Wśród wyróżnionych szkół znalazła się także Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w Masłowie.

Zostaw komentarz