+1
0
+1
0

Nie wiedzie się w tym sezonie na boiskach B klasy piłkarzom Amicusa Mórka. W 6 kolejce drużyna rezerw Warty Śrem przegrała piąty mecz.

Berdychowski Kwiecien2 2024

W niedzielę na boisku w Dalewie podopieczni Wojciecha Onsorge podejmowali drugą drużynę PKS Racot. Lepsi okazali się goście, którzy po pierwszej połowie prowadzili 1:0, ale po przerwie dołożyli kolejne trzy trafienia i wygrali wysoko 4:0.

Dla Amicusa, którego od nowego sezonu wspierają juniorzy Warty (rocznik 2006-2007) był to już piąty przegrany mecz w tym sezonie.

Do tej pory Amicus pokonał jedynie Kormorana Święciechowa (3:2), a w pozostałych pojedynkach musiał uznać wyższość rywali. W efekcie z trzema punktami na koncie zespół zajmuje przedostatnie miejsce w tabeli VIII grupy.

Kolejnym rywalem będzie Breniewia II Wijewo. Mecz rozegrany zostanie w sobotę o 14.30 na boisku przeciwnika Amicusa.