||

Nochowo pożegnało wakacje

Festyn na zakończenie wakacji w Nochowie (16)
Fot. W. Kaptur

Kolorowe włosy, malunki i uśmiechy na dziecięcych buziach oraz tańce. W taki sposób pożegnali lato mieszkańcy Nochowa.


VW_Berdychowski_400_150(1)

Sołtys i rada sołecka Nochowa serdecznie zaprosili wszystkich mieszkańców na zakończenie wakacji z Eska Dance Club. Uczestnicy imprezy na długo zapamiętają tę sobotę (2 września).

Festyn rodzinny rozpoczął się punktualnie o godz. 16.00. Wśród najmłodszych największą popularnością cieszyło się malowanie twarzy. Na uśmiechniętych dziecięcych buziach zagościły przeróżne kolorowe obrazki.Fot. W. Kaptur

Każdy malec miał również okazję wyskakać swój nadmiar energii na dmuchańcach. Dziewczynki z chęcią siadały na krzesełku i robiły sobie kolorowe warkoczyki. Znalazło się też miejsce na stoisko z ręcznie wyszywanymi poduszkami. A kto zgłodniał, miał okazję skosztować m.in. zapiekankę z food trucka, kiełbaskę z grilla, popcorn, watę, lody lub owocową granitę.

Fot. W. Kaptur

Najmłodsi uczestnicy festynu chętnie zaglądali na stoisko z zabawkami. Niestety tego dnia przejażdżka konna została odwołana, ale w zamian pojawiły się uwielbiane przez wszystkich alpaki.

Fot. W. Kaptur

Na dorosłych czekała wieczorna zabawa z rezydentami Eska Dance Club. Za konsoletą stanęli DJ-e Destroy, Cometa i Nitek. Gościem specjalnym był DJ Cyprex. Dobrą atmosferę dopełniły kolorowe dyskotekowe światła.

Zostaw komentarz