Image
Fot. W. Kaptur

Nochowo pożegnało wakacje

Co o tym sądzisz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Kolorowe włosy, malunki i uśmiechy na dziecięcych buziach oraz tańce. W taki sposób pożegnali lato mieszkańcy Nochowa.


Berdychowski Kwiecien2 2024

Sołtys i rada sołecka Nochowa serdecznie zaprosili wszystkich mieszkańców na zakończenie wakacji z Eska Dance Club. Uczestnicy imprezy na długo zapamiętają tę sobotę (2 września).

Festyn rodzinny rozpoczął się punktualnie o godz. 16.00. Wśród najmłodszych największą popularnością cieszyło się malowanie twarzy. Na uśmiechniętych dziecięcych buziach zagościły przeróżne kolorowe obrazki.

Fot. W. Kaptur

Każdy malec miał również okazję wyskakać swój nadmiar energii na dmuchańcach. Dziewczynki z chęcią siadały na krzesełku i robiły sobie kolorowe warkoczyki. Znalazło się też miejsce na stoisko z ręcznie wyszywanymi poduszkami. A kto zgłodniał, miał okazję skosztować m.in. zapiekankę z food trucka, kiełbaskę z grilla, popcorn, watę, lody lub owocową granitę.

Fot. W. Kaptur

Najmłodsi uczestnicy festynu chętnie zaglądali na stoisko z zabawkami. Niestety tego dnia przejażdżka konna została odwołana, ale w zamian pojawiły się uwielbiane przez wszystkich alpaki.

Fot. W. Kaptur

Na dorosłych czekała wieczorna zabawa z rezydentami Eska Dance Club. Za konsoletą stanęli DJ-e Destroy, Cometa i Nitek. Gościem specjalnym był DJ Cyprex. Dobrą atmosferę dopełniły kolorowe dyskotekowe światła.

Zostaw komentarz

DOŁĄCZ DO NAS

Reklama
Oferta Pracy Kierowcy

Get Update

Subscribe our newsletter to get the best stories into your inbox!

[mc4wp_form id=86]