||

Zabawa integracyjna młodych pływaków

Impreza integracyjna ChlorekSwim (14)
Uczestnicy zabawy mieli okazję wybrać się w rejs po jeziorze/Fot. D. Górna

W piątkowe popołudnie (1 września) społeczność skupiona wokół śremskiej Szkoły Pływania ChlorekSwim spotkała się na zabawie integracyjnej. Miejsce nie było przypadkowe, bowiem jak na prawdziwych pływaków przystało, bawili się nad Jeziorem Grzymisławskim na terenie przystani żeglarskiej.


VW_Berdychowski_400_150(1)

Społeczność Szkoły Pływania ChlorekSwim lubi spotykać się na „chlorkowych” imprezach integracyjnych. Tym razem wybrali urokliwe miejsce – teren Klubu Żeglarskiego „Odlewnik”. W piątkowe popołudnie na ponad 30-osobową grupę, z trenerką Małgorzatą Ławniczak na czele, czekał jacht „Carmen”.

Fot. D. Górna

Na wstępie spotkania podziękowano komandorowi Pawłowi Szymenderskiemu za gościnę. Tego dnia uczestnicy zabawy mieli okazję wybrać się w rejs po jeziorze. Dla niektórych była to pierwsza taka atrakcja w życiu. Młodzież miała również okazję popływać tzw. bączkiem, czyli małą łódką. Chętnych do wiosłowania nie brakowało.Fot. D. Górna

Jak na prawdziwą imprezę integracyjną przystało, nie mogło również zabraknąć kiełbasek z ogniska. Wspólnie spędzone popołudnie było wyśmienitą okazją do wspomnień oraz snucia planów na przyszłość, bowiem warto wspomnieć, że część uczestników szkółki planuje poszerzanie kwalifikacji ratowniczych i dalszy rozwój w strukturach WOPR.

Zostaw komentarz