||

Pałeczka przekazana. Oto nowy naczelnik śremskich kryminalnych

Nowy Naczelnik Kryminalnyc
Kom. Rafał Kaczmarczyk został mianowany na stanowisko Naczelnika Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Śremie/fot. KPP Śrem
Co o tym sądzisz?
+1
0
+1
1
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Komendant Powiatowy Policji w Śremie mianował kom. Rafała Kaczmarczyka na stanowisko Naczelnika Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Śremie. W środę, 2 sierpnia, podczas uroczystej zbiórki, rozkaz personalny nowemu naczelnikowi śremskich kryminalnych wręczył I Zastępca Komendanta kom. Dawid Lempaszak.


Berdychowski Wv

W środę, 2 sierpnia, w samo południe, w sali konferencyjnej Komendy Powiatowej Policji w Śremie, odbyła się uroczysta zbiórka, w której uczestniczyli funkcjonariusze z Wydziału Kryminalnego oraz kadra kierownicza śremskiej Policji.


Śrem Nasze Miasto 320x320 Komórki

Komendant Powiatowy Policji w Śremie insp. Sławomir Jądrzak, z dniem 1 sierpnia 2023 roku, mianował kom. Rafała Kaczmarczyka na stanowisko Naczelnika Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Śremie.

Rozkaz personalny dla nowego Naczelnika, kom. Kaczmarczyka, został uroczyście wręczony przez I Zastępcę Komendanta, kom. Dawida Lempaszaka.

Kom. Kaczmarczyk wcześniej pełnił obowiązki w Wydziale Kryminalnym Komisariatu Policji Poznań Stare Miasto oraz pracował w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Poznaniu/fot. KPP w Śremie

W trakcie swojego przemówienia, Komendant Lempaszak przedstawił historię służbowej drogi, którą przebył nowy Naczelnik. Kom. Kaczmarczyk wcześniej pełnił obowiązki w Wydziale Kryminalnym Komisariatu Policji Poznań Stare Miasto oraz pracował w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Poznaniu. Wprowadzenie nowego naczelnika stanowiło również doskonałą okazję dla Komendanta Lempaszaka, który przez ponad pięć lat dowodził tymże wydziałem, aby wyraził serdeczne podziękowania dla policjantów, którzy z nim współpracowali. Ich wspólna służba oraz codzienne zaangażowanie w realizowane zadania i prowadzone sprawy zasłużyły na szczególne uznanie.

  Projekt SUPERNOVA: dwóch przyjaciół i pasja do muzyki

Naczelnik Kaczmarczyk złożył wyrazisty hołd swoim poprzednikom oraz wyraził zobowiązanie do kontynuowania wysokiej jakości pracy Wydziału Kryminalnego. Wspólnie z zespołem policjantów, postawił sobie za cel dalsze wzmacnianie bezpieczeństwa w śremskim regionie poprzez skuteczne ściganie przestępczości i troskę o porządek społeczny.

Uroczysta zbiórka zakończyła się wspólnym zdjęciem/fot. KPP Śrem

Uroczysta zbiórka zakończyła się momentem wspólnego zdjęcia oraz okazją do nieformalnych rozmów i gratulacji, podczas której obecni funkcjonariusze mieli okazję wyrazić swoje wsparcie i gotowość do współpracy.

Kim jest kom. Rafał Kaczmarczyk?

Kom. Rafał Kaczmarczyk służbę w Policji rozpoczął w 2004 roku w Wydziale Dochodzeniowo-Śledczym Komisariatu Policji Poznań Stare Miasto. Następnie, na kilka lat, związał się z Wydziałem Kryminalnym  w tym Komisariacie, gdzie specjalizował się w zwalczaniu przestępstw przeciwko życiu i zdrowiu. W 2010 roku awansował do Wydziału Kryminalnego Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu, gdzie zajmował się trudnymi sprawami dotyczącymi zabójstw, uprowadzeń, oszustw i kradzieży. Od 2016 roku zaangażowany jest w zwalczanie przestępczości samochodowej. W 2017 roku ukończył szkolenie oficerskie w Wyższej Szkole Policji w Szczytnie.

Jeden komentarz

Zostaw komentarz