Image
fot. D. Górna/Na starcie stanęło ponad 200 śmiałków
  • Home
  • Galerie zdjęć
  • Tak się bawiliśmy podczas Piana Party i Biegu Kolorów 2023 w Książu Wlkp.

Tak się bawiliśmy podczas Piana Party i Biegu Kolorów 2023 w Książu Wlkp.

Co o tym sądzisz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Takie imprezy lubimy najbardziej! Można się troszkę poruszać, mocno pobrudzić i wybawić na całego. Mamy tu na myśli ksiąski Bieg Kolorów i Piana Party, które odbyły się w sobotę, 22 lipca. Zresztą zdjęcia mówią same za siebie.


Berdychowski Wv

Być może nikt nam nie uwierzy, ale tego dnia wyglądaliśmy dokładnie tak samo, jak większość uczestników Piana Party i Biegu Kolorów Książ 2023. Impreza rozpoczęła się rozgrzewką w ksiąskim amfiteatrze. Następnie była atrakcja dla najmłodszych – Piana Party, choć tu uczciwie musimy wspomnieć, że dorośli równie chętnie wskakiwali w fontannę piany.

Po zabawach w pianie przyszedł czas na bieg. Na starcie stanęło ponad 200 śmiałków. Trasy były dwie: dłuższa (około 5 km) i krótsza (1,5 km). Po drodze na uczestników biegu czekały mokre i kolorowe atrakcje, jak na prawdziwy bieg kolorów przystało. Na trasie można było spotkać druhów z OPS Książ i OSP Włościejewice-Ługi, którzy dbali o bezpieczeństwo uczestników zabawy.A po biegu, szybkiej regeneracji, na uczestników czekała druga część Piana Party. Organizatorzy wydarzenia, czyli Centrum Kultury Książ Wlkp., nie dali jednak ani minuty odetchnąć, bowiem tuż po pianie odbył się finałowy wyrzut kolorów. My również przyłączyliśmy się do zabawy!

Wieczorem, po kolorowych szaleństwach, amfiteatrem zawładnęli hip-hopowcy, którzy po raz pierwszy zaprosili ksiąską publiczność na Centrum Hip-Hop Festiwal. Relacja już niebawem.

2 Comments Text
  • Czy można prosić zdjęcie, które Pani Dominika zrobiła mi i Mojej Córce na piana party w Książu na adres mailowy ??

  • Zostaw komentarz