|||

Więcej toalet na śremskiej plaży. Nareszcie!

Nowy Szalet Na Plaży (1)
Kilka dni temu przy plaży stanął kontener, który do końca sezonu letniego poprawi zaplecze sanitarne na tym obszarze/Fot. Gmina Śrem
Co o tym sądzisz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Na plaży miejskiej w Śremie stanął kontener sanitarny. Oznacza to większą ilość sanitariatów i ulgę dla plażowiczów. Aż się chce wykrzyczeć – nareszcie!


Berdychowski Wv

O tym, że na plaży miejskiej w Śremie przydałoby się więcej toalet słyszymy już od dłuższego czasu. Mieszkańcy wielokrotnie zwracali nam uwagę na ten problem. Zresztą nie raz wspominaliśmy o problemie z dostępem do toalet w mieście.


Śrem Nasze Miasto 320x320 Komórki

Dotychczas czynna była tylko jedna toaleta i jeden pisuar

Problem z dostępem do toalet miał miejsce na śremskiej plaży, gdzie dotychczas czynna była tylko jedna toaleta i jeden pisuar. To zdecydowanie za mało! Zwłaszcza, że w upalne dni na plaży wypoczywają setki śremian. Podobnie rzecz ma się przy okazji wieczornych, weekendowych imprez muzycznych w Grzybku.

Ale to się zmieniło. Kilka dni temu przy plaży stanął kontener, który do końca sezonu letniego poprawi zaplecze sanitarne na tym obszarze. Ma być sześć nowych toalet i dwa pisuary. To ważna odpowiedź na potrzeby mieszkańców, choć nie da się ukryć, że w kolejnych sezonach przydałaby się inwestycja w toalety murowane, bardziej komfortowe.

Ta inwestycja jest odpowiedzią na apel mieszkańców. Niestety w związku ze sprawami formalnymi nie udało się go postawić wcześniej w tym sezonie. Kontener jest dzierżawiony. Będzie stał do końca sezonu na kąpielisku. Oczywiście jest to rozwiązanie tymczasowe. I nie ukrywam, że spółce Śremski Sport, która zarządza m.in. plażą miejską, marzy się parking i szalet z prawdziwego zdarzenia. Jest to kwestia przyszłości

wyjaśnia Krzysztof Lewandowski ze Śremskiego Sportu

Zostaw komentarz