||

Wybierz gwiazdę przyszłorocznej Białej Damy!

354621619 653407766813971 5756307564620296285 N
Fot. Jarosław Janowski
Co o tym sądzisz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

W zeszłym roku władze miasta udostępniły mieszkańcom możliwość wyboru artystów, których chcieliby posłuchać podczas koncertów związanych z obchodami Dni Kórnika. Również i w tym roku głos zostaje oddany w ręce ludu.


Berdychowski Wv

Zeszłoroczne głosowania nie odbyły się bez problemów. Wokaliści, którzy wygrali pierwsze głosowanie… nie byli zainteresowani przyjazdem do naszego miasta. Brakło również researchu przed samym ogłoszeniem potencjalnych artystów, ponieważ wśród propozycji znalazła się sanah – która z samej zasady odrzucała (i nadal odrzuca) koncerty, które nie są biletowane.


Tydzień w kółko
Tydzień w kółko
Śrem Nasze Miasto 320x320 Komórki

W tym roku, zgodnie z zapowiedziami urzędu miasta, na liście są zespoły, które są gotowe przyjechać do Kórnika w 2024 roku. Znów mamy do wyboru trzy grupy: sobotni koncert, niedzielny koncert i niedzielny koncert DJa.

W pierwszej kategorii głosujemy na gwiazdę wieczoru I (sobota) – do wyboru trzy gwiazdy:

  1. Feel
  2. Dawid Kwiatkowski
  3. Enej

W drugiej kategorii głosujemy na gwiazdę wieczoru II (niedziela) – do wyboru trzy gwiazdy:

  1. Maryla Rodowicz
  2. Kombii
  3. Pudelsi

W trzeciej kategorii głosujemy na DJ-a – do wyboru trzy gwiazdy:

  1. Groome
  2. I.GOT.U
  3. Shaun Baker
  Gmina Śrem wspiera letni wypoczynek dzieci i młodzieży.

Głosować możemy przez aplikację mMieszkaniec lub przez stronę Konsultacji Społecznych Miasta i Gminy Kórnik!

Co ważne: można oddać więcej niż 1 głos, ale jeśli zostanie on oddany z takiego samego adresu IP – będzie on nieważny i nie zostanie uwzględniony w podliczeniu wyników!

Ankieta potrwa do 30 lipca 2023 r.

Zostaw komentarz