|

Ciężarówka staranowała osobówki. Poważny wypadek pod Środą Wielkopolską

korek samochodowy powstały na skutek wypadku pojazdów
W wypadku udział brały cztery pojazdy / fot. Czytelnik TZŚ
Co o tym sądzisz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Od godziny 9 zablokowana jest droga krajowa nr 11. To skutek wypadku z udziałem czterech samochodów, w tym jednej ciężarówki, do którego doszło na wysokości Koszut. Jedna z osób helikopterem LPR trafiła do szpitala.


Berdychowski Wv

Do wypadku doszło na prostym docinku drogi. W zderzeniu brały udział cztery pojazdy, przy czym trzy z nich poruszały się w tym samym kierunku. Sprawcą wypadku jest kierujący pojazdem ciężarowym.


Śrem Nasze Miasto 320x320 Komórki

W wyniku wypadku kilka osób zostało rannych. Do jednej z nich, której stan wstępnie oceniono jako najpoważniejszy, wezwano helikopter Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Na miejscu wypadku droga zablokowana jest w obu kierunkach. Na ten moment nie wiadomo, jak długo potrwają utrudnienia. Kierowcy poruszający się DK11 muszą jechać objazdami.

W kierunku Poznania DK11 poruszały się samochody: opel vivaro, vw passat i samochód ciężarowy z naczepą. W kierunku Jarocin poruszał się opel astra. Kierujący oplem vivaro zatrzymał się z zamiarem skrętu w lewo, sygnalizując ten manewr i przepuszczając pojazdy jadące z przeciwnego kierunku. Za opel zatrzymał się passat, ale już nie zdążył zatrzymać się kierujący pojazdem ciężarowym. Ciężarówka uderzyła w passata, vw passat na skutek uderzenia uderzył w tym znajdującego się przed nim opla vivaro, a ten został przepchnięty na opla astrę jadącego z przeciwnego kierunku.

– st. post. Angelika Środa, oficer prasowy KPP w Środzie Wielkopolskiej

Na skutek poważnie wyglądającego wypadku zostały ranne osoby podróżujące samochodami. Jedna z nich, pasażerka jednego z opli, z obrażeniami ciała helikopterem LPR trafiła do szpitala. Druga osoba ranna z tego wypadku do szpitala trafiła karetką pogotowia.

  Tomasz Frąckowiak Burmistrzem Dolska: KWW Kraina Dwunastu Jezior Zdobędzie Większość w Radzie Gminy

2 komentarze

Zostaw komentarz