Image

Szaty liturgiczne – kunszt i tradycja

Co o tym sądzisz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Liturgia to istotna część życia kościelnego, której towarzyszy nie tylko duchowa wartość, ale i wspaniałe stroje i dodatki. W obecnych czasach kościół poszukuje najlepszej jakości szat, ornatów, bielizny ołtarzowej i innych dodatków liturgicznych , które uwydatnią święto i wspaniałość każdej mszy świętej. Pierwszorzędną ofertą w tej branży jest nasza firma, której celem jest obietnica najwyższej jakości materiałów, spełniających oczekiwania duchownych i parafii na całym świecie.


Berdychowski Wv

Pasja dla liturgii i tradycji

Nasza firma to przede wszystkim szacunek do bogactwa tradycji katolickiej liturgii. To właśnie pasja do haftu i oddanie, przekładają się na nasze szaty i produkty, które są oryginalne pod względem materiału, estetyki i skrupulatności w dbaniu o najmniejsze szczegóły. Każdy element naszych ornatów,  alb, szat czy dodatków liturgicznych jest starannie wykonany, zgodnie z duchem tradycji i wymaganiami Kościoła . Nasze produkty wzięły pod uwagę najpopularniejsze obrzędy takie jak Światowe Spotkanie Rodzin w Dublinie z udziałem Ojca Świętego Franciszka oraz jego Wizyta Apostolska na Litwie , a także wiele innych mniejszych i większych wydarzeń podczas których realizowaliśmy ich oprawę.

Wyjątkowe wzornictwo

Stale weryfikujemy najlepsze kierunki w specjalności wzornictwa liturgicznego, natomiast zawsze uwzględniamy tradycję dla klasyki. Produkowane przez nas kolekcje zachowują zarówno klasyczne wzory, które od wielu lat są preferowane, jak i innowacyjne interpretacje,  które wpisują się w dzisiejszy kontekst. Tym samym nasi klienci mogą podjąć decyzję zakupu spośród przestronnej gamy stylów, które właściwie odnajdą się w każdej liturgii. W naszej ofercie można zakupić szaty, ornaty oraz dodatki liturgiczne na każdą uroczystość kościoła.Jakość, na której można polegać

Naszym celem jest zapewnienie produktów najwyższej jakości. Podczas produkcji i haftu wykorzystujemy najlepsze materiały, aby zapewnić trwałość i komfort noszenia. Każdy detal, od haftów po zdobienia, jest precyzyjnie wykonany przez wykwalifikowanych pracowników, posiadający wieloletnie doświadczenie w wyszywaniu liturgicznych szat i dodatków.

Indywidualne podejście

Rozumiemy, że każda parafia i duchowny ma swoje unikalne preferencje i oczekiwania. Z racji tego zachęcamy do skorzystania z usługi indywidualizacji naszych produktów. Posiadamy możliwość wyboru personalizacji wielu modeli. Oferujemy profesjonalną obsługę oraz doświadczenie w hafcie ornatów, alb, bielizny ołtarzowej i innych produktów niezbędnych do pełnienia liturgii podczas beatyfikacji, konferencji, synodu, jubileuszu.

Zostaw komentarz