||

Rozkład jazdy na weekend (7-9 lipca). Wydarzenia w Śremie i okolicy

Rozkład jazdy na weekend (7-9 lipca). Wydarzenia w Śremie i okolicy
Co o tym sądzisz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Zapowiada się naprawdę ładny, ciepły i słoneczny wakacyjny weekend a co za tym idzie będzie idealna aura do spędzenia czasu na świeżym powietrzu. Szykuje się też kilka ciekawych wydarzeń.


Berdychowski Wv

W piątek dla miłośników motocyklowych wrażeń mamy propozycję udziału w meczu żużlowym FOGO Unia Leszno kontra ZOOleszcz GKM Grudziądz. To już 12. runda PGE Ekstraligi, niezwykle ważna dla leszczyńskich byków. Początek meczu o godz. 20.30.


Śrem Nasze Miasto 320x320 Komórki

A po meczu warto zajrzeć na plażę miejską w Śremie. Tam o 20.00 w Grzybku startuje Letnia Noc w klubowych rytmach serwowanych przez DJ Massey i DJ Wąski.

Dni Mechlina 2023: Gry, zabawy i wiele atrakcji już w tę sobotę! Wystawy, koncerty i DJ na plaży – sprawdź szczegóły!

Z kolei w sobotę szykuje się dobra zabawa przy świetlicy w Mechlinie. O godz. 15.00 startują Dni Mechlina 2023 a wraz z nimi gry i zabawy dla dzieci, konkursy dla dorosłych, występ iluzjonisty, występy artystyczne, loteria i zabawa taneczna.

Dni Mechlina 2023

Jest też propozycja dla miłośników fotografii. W sobotę, 8 lipca w Muzeum Śremskim odbędzie się uroczyste otwarcie wystawy pn. „Śrem w obiektywie Stanisława Wiktora”. Stanisław Wiktor był fotoreporterem pracującym w latach 70. i 80. XX wieku dla „Gazety Poznańskiej”, „Głosu Wielkopolskiego”, Krajowej Agencji Wydawniczej  oraz Centralnej Agencji Fotograficznej. Dokumentował zarówno oficjalne uroczystości, święta państwowe, partyjne, spotkania, wydarzenia kulturalne i zawody sportowe. Ludzi, miejsca, wydarzenia. Wstęp wolny. Początek godz. 17.00.

Śrem w obiektywie Stanisława Wiktora. Zaproszenie na wernisaż

Również w sobotę na Wyspie Edwarda w Zaniemyślu zagra Kathia. Kim jest owa artystka? To 20-letnia producentka i autorka piosenek z Poznania. Oniryczne kompozycje, głęboki głos i poetyckie teksty to jej znaki rozpoznawcze. Artystka jest przed pełnowymiarowym wydawniczym debiutem, płytę z utworami śpiewanymi po polsku zapowiada na jesień 2023 roku. Początek godz. 20.00. Wstęp na koncert jest darmowy!

Kathia zagra w Zaniemyślu – Wyspa Edwarda

Równie ciekawie zapowiada się wieczór na plaży miejskiej w Śremie. W sobotni wieczór w Grzybku zagra DJ Cobra. Start godz. 20.00.

  Z kim pójdzie PiS? Rafał Wachowiak o koalicji

Niedzielne atrakcje: Lokalny Pchli Targ w Brodnicy oraz spektakl i zabawy dla dzieci w ogrodzie Śremskiego Ośrodka Kultury!

Niedziela zapowiada się już dużo spokojniej. Na początek proponujemy przejażdżkę do Brodnicy, gdzie od 9.00 rusza Lokalny Pchli Targ. Zapraszają panie z KGW „Aktywne Brodniczanki”. Wyprzedaż garażowa odbędzie się przy świetlicy wiejskiej.

Lokalny Pchli Targ, czyli wyprzedaż garażowa w Brodnicy

W niedzielę warto również zajrzeć do ogrodu Śremskiego Ośrodka Kultury. W godz. 16.00-19.00 zaplanowano atrakcje dla dzieci.

W programie:

  • spektakl teatralny „Tiki Rafa. Na Krańcu Świata”
  • strefa – gry i zabawy sportowe
  • strefa – zabawy z animatorem

Wstęp na to wydarzenie kosztuje 10 zł. Płatność tylko gotówką.

Familijna Niedziela z Teatrem Bajaderka

Zostaw komentarz