|||

Grunt już jest gminy, a niebawem w Grzybnie powstanie boisko

projekt boiska wielofunkcyjnego
fot. ilustrujące arch. srem.pl
Co o tym sądzisz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Starania Marka Pakowskiego, wójta gminy Brodnica, o grunt pod nowoczesne boisko wielofunkcyjne w Grzybnie dobiegły końca. Gmina pozyskała ziemię i może ruszyć z projektem.


Berdychowski Wv

22 czerwca przyszła upragniona notarialnie potwierdzona zgoda w postaci aktu notarialnego, na przejęcie przez gminę Brodnica gruntu z zasobów Skarbu Państwa w Grzybnie. Pozyskanie ziemi było istotne z punktu widzenia dalszego planu, jakim jest wybudowanie w tym miejscu boiska wielofunkcyjnego, z którego będą korzystać zarówno uczniowie ZSR w Grzybnie jak i mieszkańcy.


Tydzień w kółko
Tydzień w kółko
Śrem Nasze Miasto 320x320 Komórki

Nieruchomość na rzecz gminy została przekazania nieodpłatnie. Zgodę na to wyraził KOWR.

Samorząd gminy Brodnica poinformował także, że już rozpoczął procedurę związaną z wyborem projektanta dla boiska. Plany zakładają zamknięcie inwestycji jeszcze w tym roku.

Ukończenie boiska będzie kolejną, po wybudowaniu kortu tenisowego, inwestycją w infrastrukturę sportową w ostatnim czasie w Brodnicy. W listopadzie minionego roku za kwotę 324 tys. 258 zł 72 grosze w Brodnicy powstał kort tenisowy o wymiarach 26x18m. Kort jest sztucznej nawierzchni oraz wyposażony jest w oświetlenie. Dzięki temu można z niego korzystać również po zmroku.

Zostaw komentarz