Image
fot. ilustrujące - policja.pl
  • Home
  • Aktualności
  • Śremianin uciekał przed policją. Wyskoczył z okna na drugim piętrze

Śremianin uciekał przed policją. Wyskoczył z okna na drugim piętrze

Co o tym sądzisz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Śremscy kryminalni zatrzymali dwie osoby poszukiwane listami gończymi, które nie zgłaszały się do odbycia kar pozbawienia wolności. Zwyczajnie nie miały ochoty trafić za kratki a skazane zostały za włamanie, przywłaszczenie, oszustwo i fałszerstwo. Jeden z zatrzymanych tak bardzo chciał uniknąć odpowiedzialności, że wyskoczył z okna na drugim piętrze. Teraz najbliższe miesiące, dwaj mieszkańcy powiatu śremskiego spędzą w więzieniu.


Berdychowski Kwiecien2 2024

W ciągu kliku ostatnich dni policjanci z Wydziału Kryminalnego zatrzymali dwie osoby poszukiwane listami gończymi, które nie zgłaszały się do odbycia, orzeczonych przez sąd, kar pozbawienia wolności.

W miniony poniedziałek, 19 czerwca, kryminalni wspólnie z dzielnicowym na terenie Śremu zatrzymali 30-letniego śremianina, za którym sąd, na początku czerwca tego roku, wydał list gończy. Tuż przed zatrzymaniem, 30-latek tak bardzo chciał uniknąć odpowiedzialności, że kiedy zorientował się, że policjanci wchodzą do domu, w którym przebywał, to zaryzykował, wyskoczył z okna na drugim piętrze i podjął próbę ucieczki. Został natychmiast ujęty przez funkcjonariuszy, którzy byli na zewnątrz budynku. Na szczęście skok z okna nie zakończył się dla niego poważniejszymi obrażeniami ciała i mężczyzna już odbywa swoją karę 10 miesięcy pozbawienia wolności orzeczoną za włamanie i przywłaszczenie

relacjonuje podinsp. Ewa Kasińska

Z kolei w środę, 21 czerwca policjanci z Wydziału Kryminalnego, również w Śremie, zatrzymali 34-letniego mieszkańca gminy Brodnica, który skazany został przez sąd za oszustwo i fałszerstwo. Teraz najbliższe 4 miesiące spędzi w więzieniu.

Zostaw komentarz