|||

Książ Wielkopolski. Poważny wypadek motocyklisty

Książ Wielkopolski Wypadek Motocyklisty
fot. Czytelnik TZŚ
Co o tym sądzisz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

39-letni mieszkaniec Jarocina ranny został w wyniku wypadku, w którym uczestniczył. Poszkodowanego zabrało do szpitala Lotnicze Pogotowie Ratunkowe.


Berdychowski Wv

22 czerwca kilka minut po godzinie 10 na ul. Powstańców, to jest drodze wojewódzkiej 436 w Książu Wielkopolskim, doszło do wypadku drogowego. W zdarzeniu uczestniczył jedynie motocykl, którego kierowca wymagał pomocy medycznej.


Śrem Nasze Miasto 320x320 Komórki

Do poszkodowanego wysłano Lotnicze Pogotowie Ratunkowe. O zdarzeniu poinformowano również policję oraz straż pożarną. Strażacy jednak zostali zadysponowani nie do samego wypadku, tylko do zabezpieczenia lądowania helikoptera. Niemniej z uwagi na fakt, że poszkodowany wymagał pomocy medycznej, a nie było jeszcze załogi LPR, to pierwsze czynności przedmedyczne wykonali właśnie ratownicy z OSP Książ Wlkp. i JRG Śrem.

Z uwagi na obrażenia ciała, poszkodowany nie był w stanie dmuchnąć w alkomat. Została mu pobrana krew do badań na zawartość alkoholu w organizmie. Istnieje bowiem podejrzenie, że 39-letni jarocinianin mógł w chwili wypadku znajdować się pod wpływem alkoholu. Woń tej substancji była od niego silnie wyczuwalna.

Poszkodowany helikopterem LPR trafił do szpitala w Poznaniu.

Zostaw komentarz