|

Dzieciaki rządziły w Książu Wlkp.

Przedszkolandia W Ksiazu Wlkp 29
fot. J. Zalewski/Przed sceną popisywały się najmłodsze i nieco starsze mażoretki
Co o tym sądzisz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Dzieciaki rządzą – pod takim hasłem władze samorządowe gminy i Centrum Kultury w Książu Wlkp. zapraszały wszystkich na „najlepszy na świecie Dzień Dziecka do amfiteatru” w niedzielę, 4 czerwca. Nie było w tym zaproszeniu ani krzty przesady, bo rzeczywiście impreza była zorganizowana z polotem i rozmachem, a atrakcji dla dzieci i dorosłych tego dnia nie brakowało.


Berdychowski Wv

Już od 15.00 na scenie „rządziły” dzieciaki, zarówno w wieku przedszkolnym, jak i trochę starsze. Były popisy solowe i całych grup przedszkolaków, a dla aktywnych w parku była urządzona strefa malucha i liczne stoiska tematyczne, na których dzieci mogły odnaleźć czy też rozwijać swoje pasje i zainteresowania.


Śrem Nasze Miasto 320x320 Komórki

fot. J. Zalewski/impreza była zorganizowana z polotem i rozmachem, a atrakcji dla dzieci i dorosłych tego dnia nie brakowało

Były stoiska tematyczne CK w Książu Wlkp., dmuchane zamki, animacje, stoiska z zabawkami, przejażdżki pociągiem czy na kucykach, a ponadto bogata strefa gastronomiczna i cały szereg innych atrakcji, jak chociażby samochody strażackie czy nowoczesna śmieciarka segregująca odpady z PGK w Śremie. Przed sceną popisywały się najmłodsze i nieco starsze mażoretki – to już stała atrakcja wszystkich imprez w Książu Wlkp., a asystowała im miejscowa orkiestra dęta OSP. Potem były popisy starszej młodzieży uprawiającej hip hop, a na koniec zespół Amigo Band grał do późnej nocy do tańca.
  ZSP w Śremie pokonała rywali. Jej uczniowie będą reprezentować powiat na szczeblu wojewódzkim

Zostaw komentarz