||

Śmiertelny wypadek pod Środą Wlkp. Nie żyje kierowca renault

Dk11 Śmiertelny Wypadek (2)
Na DK11 pod Środą Wielkopolską doszło do śmiertelnego wypadku / fot. KPP Środa Wlkp.
Co o tym sądzisz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Dziś przed południem pod Środą Wielkopolską na drodze krajowej nr 11 doszło do czołowego zderzenia dwóch samochodów. W wyniku wypadku śmierć na miejscu poniósł 75-letni kierowca jednego z nich.


Berdychowski Wv

Dopiero kilka minut po godzinie 15 ruch drogą krajową nr 11 w średzkim odcinku został udrożniony i puszczony w obu kierunkach. Wielogodzinna blokada to efekt śmiertelnego wypadku, do którego doszło tam około godziny 11.


Śrem Nasze Miasto 320x320 Komórki

Czołowe zderzenie aut na DK11

Niespełna kwadrans po godzinie 11 służby ratownicze z terenu powiatu średzkiego zostały poinformowane o wypadku, do którego doszło na trasie krajowej nr 11 pomiędzy miejscowościami Środa Wielkopolska a Brodowo. Na miejsce wysłano strażackie zastępy z JRG Środa Wielkopolska oraz OSP Brodowo, a także OSP Środa Wielkopolska oraz policję, jak i załogi karetek pogotowia.

Jedna ofiara śmiertelna wypadku na DK11 pod Środą Wielkopolską

W zderzeniu udział brały dwa pojazdy osobowe: citroen c4 cactus, którym jechała trzyosobowa rodzina z małym dzieckiem, oraz renault clio, którym podróżowało dwóch mężczyzny. Oba auta na wysokości miejscowości Włostowo się zderzyły.

Niestety kierowca pojazdu marki renault clio pomimo reanimacji poniósł śmierć na miejscu – informuje.

– st. post. Angelika Środa ze średzkiej policji

Na miejscu również lądował helikopter LPR.

  Julia Bartkowiak-Wojciechowska zwycięża odcinek „Szansy na sukces” i powalczy o „Opole”!

Policja podaje wstępne ustalenia w sprawie śmierci 75-latka

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący pojazdem marki renault clio, na drodze krajowej nr 11 na wysokości miejscowości Włostowo, zjechał na przeciwległy pas ruchu i doprowadził do czołowego zderzenia się z pojazdem marki citroen cactus. Na miejscu śmierć poniósł kierowca renault clio. Pasażera oraz trzyosobową rodzinę przetransportowano do szpitala w Środzie Wlkp. i w Poznaniu – podaje starsza posterunkowa Środa.

Na czas działań służb droga była całkowicie zablokowana.

Zostaw komentarz