kryształy trzymał w kredensie
fot. KPP w Śremie/policjanci znaleźli prawie 45 gramów metamfetaminy

Takie kryształy trzymał w kredensie

Co o tym sądzisz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Kryminalni ze Śremu zatrzymali kolejnego mężczyznę z narkotykami. Tym razem 33-letniego mieszkańca gminy Książ Wielkopolski – można rzec „kolekcjonera kryształów”, u którego w mieszkaniu, w szafce kuchennej i na stoliku, policjanci znaleźli prawie 45 gramów metamfetaminy.


Berdychowski Kwiecien2 2024

33- letni „Kolekcjoner kryształów” wpadł, bowiem namierzyli go funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego z Komendy Powiatowej Policji w Śremie. Podejrzewali, że mieszkaniec ksiąskiej gminy, w swoim miejscu zamieszkania, ukrywa narkotyki.

W związku z takimi podejrzeniami w piątek, 7 kwietnia, kryminalni udali się do domu 33-latka, gdzie w szafce kuchennej i w woreczku pozostawionym na stoliku, znaleźli blisko 45 gramów metamfetaminy – wyjaśnia podinsp. Ewa Kasińska.

W tych okolicznościach mieszkaniec gminy Książ Wielkopolski został zatrzymany i jeszcze tego samego dnia usłyszał zarzut oraz został przesłuchany. Przyznał się do posiadania narkotyków. Prokurator zastosował wobec niego środki zapobiegawcze w postaci dozoru policji i poręczenia majątkowego. Sprawa jest w toku i znajdzie swój finał w sądzie.Zostaw komentarz