Michał Bajor – ostatnie bilety!!!

bajor koncert  wszystkie formaty
fot. materiał organizatora/W sali koncertowej Katolickiego Centrum Edukacji i Kultury w Śremie wystąpi Michał Bajor

Już 22 kwietnia w sali koncertowej Katolickiego Centrum Edukacji i Kultury w Śremie wystąpi Michał Bajor. – Zapraszamy na koncert pełen wspomnień i autorskich nowości – mówi Anna Szmyt – Baranowska, dyrektor Śremskiego Ośrodka Kultury, który jest organizatorem wydarzenia.


VW_Berdychowski_400_150(1)

Koncert będzie promował najnowszą płytę artysty pod tytułem „No, a ja?”.  To nowe muzyczne i tekstowe wyzwania Bajora. Pomysłem było nagranie jeszcze raz, w nowych aranżacjach, piosenek, które śpiewał dawno, a o których przypomnienie prosiła przez lata jego publiczność. Michał Bajor skomponował aż pięć utworów! Pierwszy raz wystąpił też w roli autora tekstów – trzy piosenki wyszły spod jego pióra. Dodatkowo stworzył muzykę do tekstu Wojciecha Młynarskiego oraz kompozycję, do której z kolei słowa napisał dla niego Artur Andrus.

W chwili obecnej dostępnych jest jedynie kilka biletów w trzecim sektorze w cenie 120 złotych oraz dostawki w cenie 100 zł.Bilety do nabycia w biurze obsługi klienta ŚOK, kasie Kinoteatru Słonko oraz poprzez serwis bilety24.pl.

fot. materiał organizatora

Zostaw komentarz