II Gajowy Dogtrekking

Co o tym sądzisz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

– Serdecznie zapraszamy wszystkie osoby, które chcą aktywnie spędzić czas ze swoim lub schroniskowym czworonogiem na II Gajowy Dogtrekking – zaprasza Paula Piasecka, kierownik schroniska.


Tydzień w kółko
Tydzień w kółko
Śrem Nasze Miasto 320x320 Komórki

Wydarzenie zaplanowano na niedzielę, 14 maja. – Pogoda już zamówiona – żartują organizatorzy i zachęcają do zapisów. Zgłoszenie należy wysłać na adres – gajowydogtrekking@gmail.com. Termin mija 30 kwietnia. Ilość miejsc jest ograniczona. Koszt udziału to 60 zł.

Na uczestników będzie czekała 15-kilometrowa trasa. W zawodach mogą wziąć udział zarówno psy prywatne, jak i te ze schroniska. Ważne, by były zdrowe i zaszczepione.

Na miejscu będziemy sprawdzać aktualne szczepienia przeciwko wściekliźnie, dlatego prosimy o zabranie ze sobą książeczek zdrowia – przypominają organizatorzy


Berdychowski Wv

Zawody będą rozgrywane w dwóch kategoriach: mężczyźni i kobiety. – Na każdego uczestnika czeka dyplom uczestnictwa. Miejsca 1-3, w każdej kategorii, zostaną uhonorowane nagrodami, a dla pozostałych osób biorących udział, mamy upominki – zapewnia P. Piasecka.

Regulamin zawodów oraz więcej szczegółów można znaleźć na stronie – schroniskogaj.pl.

II Majowy Dogtrekking
fot. materiał organizatora