Paliwa BAQ w Śremie. Nowa stacja uruchomiona

Paliwa BAQ to system monitoringu jakości paliw, polegający na okresowych i niezapowiedzianych kontrolach jakości paliw (oleju napędowego, benzyn i LPG) na stacjach benzynowych objętych Programem Paliwa BAQ. Dla klienta, a więc każdego kierującego, oznacza to zgodność sprzedawanych paliw z obowiązującymi wymogami prawnymi i normatywnymi w zakresie kontrolowanych parametrów oraz jego wysoką jakość.

Tankowanie na nowo otwartej stacji paliw Paliwa BAQ w Śremie to nie tylko gwarancja paliwa najwyższej jakości, ale również szansa na wygranie atrakcyjnych nagród. Niebawem bowiem ruszy kolejna edycja konkursu Paliwa BAQ Pełny Nagród, w którym do wygrania będzie między innymi samochód osobowy, zestaw gadżetów oraz kosmetyków samochodowych ORLEN Oil.

Warunki uczestnictwa w konkursie są proste: wystarczy zatankować benzynę, olej napędowy za min. 150 zł lub autogaz za 80 zł i zachować dowód zakupu. Następnie trzeba wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępne na stronie www. konkurspaliwabaq.pl oraz w kreatywny sposób opisać, jak powinna wyglądać stacja paliw przyszłości. Wystarczy tylko tyle i aż tyle, by móc wziąć udział w konkursie.

Najpierw jednak trzeba udać się na stację Paliwa BAQ znajdującą się przy ul. Stanisława Staszica 2 w Śremie.

Niniejsza treść stanowi artykuł sponsorowany.