|||

Celebrowali Pierwszy Dzień Wiosny. I to w jakim miejscu?!

Co o tym sądzisz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Jak się bawić to na całego! Pierwszy Dzień Wiosny emeryci skupieni wokół Klubu Senior+ spędzili nad jeziorem Grzymisławskim. Impreza odbyła się w nowym amfiteatrze. Pod nóżkę zagrał Krzysiek Przyjemski. Był pierwszym artystą, który wystąpił na nowej scenie. Ale zanim to nastąpiło, głos zabrał burmistrz.

Dziś inaugurujemy sezon w amfiteatrze. Gwarantuję, że w piątki i soboty tu się będzie dużo działo. Przede wszystkim muzycznie. To jest bardzo fajne miejsce do spotkań – zapewniał A. Lewandowski, który przy okazji życzył seniorom samych ciepłych dni


VW_Berdychowski_400_150(1)

Pierwszego Dnia Wiosny na seniorów czekały same atrakcje. Do wspólnego śpiewania, a nawet tańczenia zachęcał wspomniany już Krzysiek Przyjemski, który przygotował iście wiosenny repertuar. Nie mogło zatem zabraknąć takich szlagierów jak: „Wszystko kwitnie wkoło” z repertuaru Skaldów czy „Tyle słońca w całym mieście” Anny Jantar. Był też quiz wiedzy o wiośnie i słodkie rarytasy. W tym miejscu musimy jeszcze wspomnieć o rewelacyjnych wiosennych stylizacjach uczestników zabawy. W oko wpadły nam fantastyczne kolorowe wianki.