Image
  • Home
  • Galerie zdjęć
  • Trzeci dzień poszukiwań zaginionego Jędrzeja Sarnowskiego. Służby sprawdzają jezioro

Trzeci dzień poszukiwań zaginionego Jędrzeja Sarnowskiego. Służby sprawdzają jezioro

Co o tym sądzisz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Nie ustają poszukiwania zaginionego przed kilkoma dniami Jędrzeja Sarnowskiego. Tym razem policjanci wspólnie ze strażakami oraz przedstawicielami grupy poszukiwawczej pojawili się nad wodą Jeziora Grzymisławskiego. To właśnie tutaj dziś będą koncentrowały się poszukiwania zaginionego mieszkańca Śremu. W przeszukiwanie linii brzegowej włączyli się również WOPR-owcy ze Śremu.

W dniu wczorajszym tj. 27 lutego płetwonurkowie sprawdzili zbiornik wodny w Parku Miejskim im. Śremskich Odlewników. Wskazania psa ratowniczego, które zaprowadziły służby nad stawek w parku, nie przyniosły pozytywnego trafienia. W wodzie nie znaleziono żadnego śladu wskazującego na to, że zaginiony Jędrzej znajdował się w wodzie.

 

Natomiast w godzinach popołudniowych grupa około 20 policjantów wspólnie z ochotnikami z OSP Śrem sprawdzili teren przyległy do ul. Staszica, a więc tereny pól, łąk i stawków hodowlanych znajdujących się po przeciwnej stronie drogi, patrząc od strony parku.

Dziś działania poszukiwawcze koncentrują się na zupełnie innym miejscu. Tym razem w poszukiwaniach nie uczestniczą nurkowie.

Zaginął śremianin Jędrzej Sarnowski


Berdychowski Kwiecien2 2024

W nocy z soboty na niedzielę (25/26 lutego) zaginął 35-letni śremianin – Jędrzej Sarnowski. Mężczyzna ostatni raz widziany był w Tropicanie w okolicach godziny 00.30-01.20.

fot. nadesłane

Jędrzej Sarnowski w nocy z soboty na niedzielę (25/26 lutego) bawił się w towarzystwie znajomych w Tropicanie w Śremie. – Stracili go oni z oczu w okolicach godziny 00.30-01.20. Jędrzej nagle im zniknął. Sądzili, że poszedł do domu, ale nie pożegnał się. Jego telefon jest wyłączony. Do domu miał zaledwie kilkaset metrów… – wyjaśnia Krzysztof Sarnowski, brat zaginionego.

35-latek ubrany był w granatową kurtkę RedBull z czerwonymi emblematami Formuły1, granatowe dżinsy, ciemny golf i brązowe buty ze skóry.Mężczyzna ma około 185 cm wzrostu. Jest średniej budowy ciała. Ma krótkie, ciemne włosy oraz ciemny zarost – broda i wąsy – informuje podinsp. Ewa Kasińska z KPP w Śremie.

Masz jakieś informacje w sprawie zaginionego? Poinformuj jego bliskich: 782 135 232 – żona Klaudia, 503 160 079 – mama Katarzyna, 501 225 988 – brat Krzysztof lub przekaż te informacje do najbliższej jednostki Policji.