|

Warta Śrem z nowym oddziałem – trwa nabór!

Co o tym sądzisz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

W Dąbrowie przy współpracy ze Szkołą Podstawową powstał nowy odział klubu. Wraz z rozbudową przyszkolnej infrastruktury narodził się pomysł prowadzenia zorganizowanych zajęć dla dzieci. Inicjatorem był dyrektor Szkoły Pan Marcin Szydłowski, który porozumiał się z naszym klubem.  Projekt wpisuje się plan rozwoju Akademii Piłkarskiej Młoda Warta. To doskonała okazja dla młodych ludzi, aby rozwijać swoją pasję do piłki nożnej i zdobywać umiejętności, które będą stanowić fundament ich przyszłego sukcesu sportowego – mówi Piotr Rymaniak – trener koordynator Akademii.


Śrem Nasze Miasto 320x320 Komórki

– Nowy oddział stwarza możliwość dzieciom z Dąbrowy i okolic uczestniczenia zorganizowanych zajęciach pod okiem trenera Warty. Warto dodać, że zajęcia w Dąbrowie prowadzi jedna z legend śremskiej Warty – trener Krzysztof Szymandera.

Nabór już trwa!
Zapisy: 512 264 976