|

Włoski duet poleca się na Dzień Kobiet

To propozycja dla pań z okazji Dnia Kobiet. Ale oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, by w tym wydarzeniu towarzyszyli im panowie. Na scenie KCEK wystąpi włoski duet. W podróż do romantycznej Italii publiczność zabiorą: Alberto Amati oraz Sergio Bettas.

Alberto Amati od kilku sezonów kradnie serca pań. W Śremie wystąpił już kilkukrotnie, za każdym razem porywając publiczność do wspólnej zabawy. Muzyk zamiłowanie do śpiewu odkrył uczęszczając do konserwatorium im. Giuseppe Verdi w Ravennie. Chodził do klasy fortepianu, ale po jakimś czasie uznał, że to nie fortepian jest mu dany, tylko śpiew. Brał udział w różnych imprezach artystycznych, konkursach i festiwalach piosenki we Włoszech. Przyjechał do Polski w maju 2011 roku. W ciągu ostatnich lat zagrał kilkaset koncertów w kilkudziesięciu miastach w całej Polsce.Włoski duet poleca się na Dzień Kobiet
fot. materiał organizatora

Z kolei Sergio Bettas to włoski tenor pochodzący z Ferrary. Absolwent Muzycznego Konserwatorium w rodzinnym mieście. Muzyka od zawsze wypełniała jego życie. Zaczynał od gry na instrumentach. Pasję do śpiewu odkrył w sobie nieco później. Jego artystyczna droga związana jest z Teatro Regio (Parma) oraz Teatrem Wielkim (Warszawa). Debiutował w roli Manrika w „Trubadurze” Verdiego w 2006 roku. W swoim repertuarze posiada zarówno klasyczne kompozycje operowe, jak i utwory muzyki rozrywkowej.

Podczas koncertu publiczność może liczyć na brawurowe wykonanie „Love In Portofino”, „Besame Mucho”, „Caruso”, „Love Me Tender” i wielu innych ponadczasowych piosenek.

Bilety w cenie od 90 zł można kupić w Biurze Obsługi Klienta ŚOK, w kasie Kinoteatru Słonko lub poprzez serwis bilety24.pl.