Image
  • Home
  • Dolsk
  • Dziecięcy karnawał w Lubiatowie, czyli głośno, radośnie i wesoło

Dziecięcy karnawał w Lubiatowie, czyli głośno, radośnie i wesoło

Co o tym sądzisz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Imprezę prowadzili animatorzy z „Krainy Uśmiechu”, którzy zadbali, by uśmiech nie schodził z dziecięcych twarzy. Bogactwo i różnorodność przygotowanych atrakcji sprawiły, że nikt nie mógł narzekać na nudę.

W programie znalazły się m.in. animacje z wykorzystaniem chusty klanza i bitwa na śnieżki. Nie zabrakło również kolorowych piłeczek i baloników, które dodatkowo stanowiły niebanalną dekorację świetlicy. Wiele śmiechu wzbudził taniec na gazecie w rytmie muzyki wygrywanej na gitarze elektrycznej.

Fot. K. Mejza

Po aktywnym i wyczerpującym wstępie przyszedł czas na zdecydowanie spokojniejsze zajęcia. Animatorzy przygotowali ciekawe zajęcia plastyczno-techniczne, podczas których dzieci tworzyły maski karnawałowe. Chętni mogli sprawdzić swoje umiejętności architektoniczne podczas zabawy z klockami limo. Nagrodą za udział w zabawie była wata cukrowa.

Dużym zainteresowaniem cieszyły się zabawy taneczno-ruchowe przy muzyce, tańce animacyjne, gry i konkursy z nagrodami oraz wytwornica dymu. Miła niespodzianką dla małych uczestników imprezy okazał się sympatyczny piesek Marshall z uwielbianej przez dzieci bajki „Psi Patrol”. Chętnych do zdjęć z niecodziennym gościem nie brakowało.

Gwoździem programu okazało się spadające konfetti


Berdychowski Kwiecien2 2024

W przygotowanie baliku włączyli się również strażacy z OSP Lubiatowo, którzy udostępnili remizę dając tym samym możliwość rozstawienia dmuchanego placu zabaw z kolorowymi piłeczkami. Umieszczenie dmuchańca w budynku było nie lada wyzwaniem, najważniejsza była jednak dobra zabawa i radość dzieci, które chętnie korzystały z atrakcji.

Fot. K. Mejza

Organizatorzy zadbali również o poczęstunek oraz napoje – zarówno dla małych uczestników zabawy, jak i ich opiekunów.

Impreza została dofinansowana ze środków Miejsko-Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Dolsku.