|

Uczniowie wystawili „Opowieść wigilijną”

Co o tym sądzisz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

– Bardzo dziękuję wszystkim osobom, które zechciały przyjść i przy wspólnej kawie obejrzeć przedstawienie „Opowieść wigilijna”, które zostało przygotowane przez uczniów uczęszczających na zajęcia Szkolnego Koła Teatralnego – wspomina Marcin Szydłowski, dyrektor dąbrowskiej szkoły.


Tydzień w kółko
Tydzień w kółko
Śrem Nasze Miasto 320x320 Komórki

Młodzi artyści przygotowywali się pod czujnym okiem Anny Dudek. Podczas czwartkowego spotkania był również czas na wspólne kolędowanie, do którego zaprosili: szkolny chórek oraz Marta Mikołajczak-Niewińska, Renata Rydlewska-Karaś i Ewa Szałek – opiekunki Szkolnego Koła Wolontariatu.

– Cieszę się i jestem bardzo dumny z talentów naszych dzieci. Warto inwestować w ich rozwój. Zachęcam innych uczniów do takiej aktywności i zapraszam na kolejne spotkania na naszej szkolnej scenie – podkreśla M. Szydłowski, przy okazji dziękując za zaangażowanie całej społeczności szkolnej.

Warto wspomnieć, że „Opowieść wigilijną” w wykonaniu uczniów SP w Dąbrowie mieli również okazję podziwiać pensjonariusze Domu Pomocy Społecznej w Psarskiem. Uczniowie zaprosili mieszkańców również do wspólnego kolędowania i podarowali im drobne upominki.

fot. SP Dąbrowa