||

Święta w policyjnych statystykach

Co o tym sądzisz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

– Podczas minionego, świątecznego weekendu dominowały interwencje związane z konfliktami rodzinnymi, a w tle kłótni i awantur był nadmiar alkoholu. W noc wigilijną policjanci musieli zatrzymać pijanego awanturnika, który zagrażał swojej żonie. Funkcjonariusze pracowali też na miejscu dwóch kolizji drogowych. Na terenie powiatu śremskiego nie odnotowaliśmy kierowców pod wpływem alkoholu – informuje podinsp. Ewa Kasińska.


Tydzień w kółko
Tydzień w kółko
Śrem Nasze Miasto 320x320 Komórki

25 grudnia, w nocy o godz. 01.22, dyżurny śremskiej policji został powiadomiony o awanturze domowej, do której doszło we Włościejewicach. Policjanci zatrzymali pijanego awanturnika, który był bardzo agresywny wobec żony. Mężczyzna, który miał dwa promile alkoholu w organizmie, trafił do policyjnego aresztu.

– W świąteczny weekend, na terenie powiatu śremskiego nie odnotowaliśmy kierowców pod wpływem alkoholu ani też poważniejszego wypadku drogowego. W Wigilię, mundurowi pracowali na miejscu niegroźnej kolizji, do której doszło w Dolsku. Natomiast, w pierwszy dzień świąt funkcjonariusze drogówki obsługiwali kolizję w Śremie, na ulicy Chełmońskiego – wyjaśnia rzecznik.

– Przed nami Sylwester. Wszystkim życzymy dobrej zabawy, w dobrych humorach i tylko pozytywnych emocji. Oby nadmiar alkoholu nie doprowadził do nieszczęśliwych zdarzeń, niepotrzebnych kłótni i zwad – dodaje E. Kasińska.