||

Błociszewo bawiło się w czekoladzie

Co o tym sądzisz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Wyjazd odbył się 10 grudnia. Tego dnia grupa licząca około 50 osób wzięła udział w bożonarodzeniowych warsztatach, gdzie każdy uczestnik mógł stworzyć własną, wyjątkową tabliczkę czekolady w kształcie choinki. Zajęcia prowadził profesjonalny chocolatier, który nie tylko przedstawił uczestnikom wyjazdu historię tej pysznej słodkiej przekąski. Opowiedział także o procesie powstawania czekolady. Można było skosztować ziaren kakao, tłuszczu kakaowego, różnych rodzajów czekolady.


Śrem Nasze Miasto 320x320 Komórki

Finałem czekoladowych warsztatów była okazja do własnoręcznego wyprodukowania swojej unikatowej tabliczki czekolady w kształcie choinki i naturalnie – zabrać ją ze sobą.

Na tym sobotnie wojaże po Poznaniu się nie zakończyły. Po pysznych ale i kreatywnych warsztatach, grupa udała się na teren MTP, gdzie aktualnie odbywa się Jarmark Świąteczny. Tam w nastrojowej przestrzeni wśród unoszącego się aromatu cynamonu i goździków, dźwięku świątecznych piosenek mogli spędzić magiczny czas.

Wyjazd był bardzo udany. To przyjemnie i miło spędzony czas, doskonała okazja do zabawy oraz integracji. Wszyscy wrócili zadowoleni i w świetnych humorach, a odwiedzone miejsca swym klimatem i atmosferą wprowadziły świąteczny nastrój.