Image
  • Home
  • Sport
  • Stać nas na więcej i wiosną to udowodnimy

Stać nas na więcej i wiosną to udowodnimy

Co o tym sądzisz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Po ostatniej kolejce wspominał trener że ma umowę ważna do końca grudnia, a do końca listopada spotka się z zarządem i wtedy zapadną decyzję, czy będzie ona przedłużona. Jakie są wyniki tych rozmów? Wiosna dalej poprowadzi trener zespół?
– Tak, było spotkanie i rozmowa z zarządem. Decyzja wspólna jest taka, że działamy dalej jako sztab ze mną w roli pierwszego trenera w kolejnej rundzie z czego osobiście się cieszę.

Rundę jesienna można a nawet trzeba podzielić na dwie części. Początek był obiecujący. Po 7 kolejkach mieliście 12 punktów na koncie i 4 miejsce w tabeli. Kolejne 7 to pasmo niepowodzeń. 2 remisy i 5 porażek sprawiły że ostatecznie z 14 punktów Warta wylądowała na 13 miejscu. Wynik na pewno poniżej oczekiwań, a czy także możliwości drużyny? Stać Was było chyba na więcej. Co złożyło się na taki a nie inny końcowy wynik?
– Nie powinno się dzielić na dwie części, gdyż runda czy sezon należy traktować jako całość. Natomiast tak początek był obiecujący, ale wynikało to również ze słów sprzed sezonu, gdzie wspominałem, że jeśli kadra którą mamy(mieliśmy) będzie w całości i ominą nas absencje zawodników to możemy namieszać. Niestety, gdy zaczęły się pojawiać problemy kadrowe, na które jako sztab nie zawsze mieliśmy wpływ, to zaczęły się też problemy i minimalne przegrane. Jedną bramką jak w Mroczeniu, czy na własnym boisku z Rawią lub Koźminem czy też wypuszczone trzy punkty punktów w końcówce meczu w Ostrzeszowie . Brakowało troszkę, może większej liczby zmian czy rotacji, może większej liczby opcji w danym dniu, ale niestety efekt był taki jaki mamy. Będę jednak nadal podkreślał, że naszą drużynę stać na więcej i będziemy chcieli to udowodnić.Tylko dwa zespoły jesienią wygrały z liderem z Ostrowa Wlkp. W tym Warta. To był Wasz najlepszy mecz?
Dla nas każdy mecz jest tak samo ważny, ale miło kiedy jesteśmy w gronie nielicznych, którzy wygrali w Ostrowie. To był bardzo dobry mecz w naszym wykonaniu i zasłużone 3 punkty tego dnia, co tym bardziej pokazuje, że stać nas na więcej.

Żeby być wyżej trzeba regularnie punktować “u siebie”. Tymczasem ten bilans wygląda słabo. Na 6 spotkań tylko 1 zwycięstwo, 1 remis i 4 porażki. Z czego wynikała ta domowa niemoc?
– Zgadza się. Mamy problem z meczami domowymi. Mecze w których ulegliśmy można powiedzieć, że trochę pechowo , ale też trochę na własne życzenie. Mógłbym tutaj oczywiście troszkę narzekać na rzeczy, na które ponownie wpływu nie mamy jako sztab i zawodnicy, ale schowamy to do kieszeni . Skupimy się na tym, żeby w tym elemencie się poprawić i punktować u nas na boisku regularnie na wiosnę.

WIĘCEJ W WYDANIU PAPIEROWYM


Berdychowski Kwiecien2 2024