|||

Ciało w mieszkaniu. Służby wezwali zaniepokojeni sąsiedzi

Co o tym sądzisz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Do zdarzenia doszło około godziny 11.30. Zaniepokojeni sąsiedzi, próbowali dostać się do mieszkania jednej z lokatorek bloku przy ul. Przemysłowej 5. Pukali w drzwi, dzwonili dzwonkiem. Nikt nie odpowiadał. – Z mieszkania jedynie dobiegały odgłosy szczekania psa – mówi jedna z lokatorek wspomnianego bloku.

Sąsiedzi nie zastanawiając się długo zdecydowali się poprosić o interwencję odpowiednie służby.Na miejscu zjawiła się policja oraz pogotowie ratunkowe. Ale żeby dostać się do mieszkania potrzebna była pomoc strażaków, którzy musieli siłowo wejść do lokum.

We wnętrzu niewielkiego mieszkania zauważono leżące na podłodze ciało kobiety. Medycy, z uwagi na oznaki świadczące o śmierci mieszkanki bloku, odstąpili od czynności ratowniczych.

Na miejsce ściągnięto grupę techników kryminalistyki z KPP Śrem. Jednak wszelkie okoliczności wskazują, że zgon śremianki nastąpił z przyczyn naturalnych.

Z kolei do psa wezwano wolontariuszy ze Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Gaju. Zajmą się oni psem do czasu, aż nie znajdzie się osoba, która przygarnie go pod swoje skrzydła.