|||

Rocznicowe strzelanie w Śremie. Kto okazał się najlepszym strzelcem?

Co o tym sądzisz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Z tej okazji zorganizowano turniej strzelecki, który zgromadził wielu braci nie tylko z najbliższych okolic. Główną nagrodą był przechodni pamiątkowy ryngraf i to o niego toczyły się najbardziej emocjonujące strzelania.


Śrem Nasze Miasto 320x320 Komórki

Zwycięską ręką, a raczej zwycięskim strzałem to znamienite trofeum będzie mógł przez najbliższy rok dumnie prezentować Krzysztof Chraplewski, który przybył do Śremu z  KBS Mosina. Tuż za nim uplasowali się reprezentujący Śrem: Marcin Kłosiewicz oraz Sebastian Łabutka.

W pozostałych konkurencjach walka była równie zacięta. W wyniku tych zmagań tarczę bracką z karabinu zwyciężył Henryk Chraplewski z Mosiny, a karabinową tarczę punktową zwyciężył Mikołaj Koteras z KBS Skoki.

W strzelaniu punktowym najwięcej oczek wystrzelał Grzegorz Baszko z KBS Śrem, a tarczę bezpośrednią pistoletową wygrał Roman Pelczyk z KBS Książ Wlkp.

Nie mniej emocjonujące pojedynki odbyły się również w strzelaniach dla pań. Tutaj zwyciężyła Beata Łabutka przed Julią Łabutką i Agatą Górną.

W strzelaniu dla dzieci zwyciężył Antoni Tomczak przed Tosią Zawal oraz Jakubem Łabutką. Ostatnią konkurencją turnieju było strzelanie do kura, którego wygranie zapewniło strącenie z mocowania, a dokonała tego Julia Łabutka przed Kubą i Sebastianem Łabutką.

Zmagania zakończyło uroczyste wręczenie nagród oraz pyszny poczęstunek przygotowany przez śremskie bractwo. Przy wspólnym biesiadowaniu była okazja do wspominania dziejów bractwa oraz umawiania się na kolejne zmagania strzeleckie.