Image

Acuvue Oasys 1 day – wymagaj od soczewek tego, co najlepsze

Co o tym sądzisz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Jeśli ma się wadę wzroku, bez okularów ciężko o dobre widzenie otoczenia, a to w wielu sytuacjach – na przykład podczas jazdy na rowerze – może być wręcz śmiertelnie niebezpieczne. Z soczewkami można bez problemu uprawiać wszystkie sporty i aktywności, mając pewność doskonałego widzenia oraz tego, że soczewka nie wypadnie z oka.


Berdychowski Kwiecien2 2024

Acuvue Oasys 1 day to soczewki zaprojektowane tak, aby dawać pełną satysfakcję najbardziej wymagającym użytkownikom. Jakie mają cechy, które wyróżniają je na tle innych?

Acuvue – marka, której możesz zaufać

Marka Acuvue powstała w 1962 roku, a w trakcie swojego istnienia wprowadziła na rynek optyczny kilka nowości. Najlepszym przykładem miękki materiał Etafilcon A, wdrożony w latach 70-tych oraz mechanizmy stabilizacji, które zostały pokazane światu pod koniec lat 80-tych. Acuvue Oasys 1 day to kolejne innowacje, a ich cel jest jeden – zapewnienie użytkownikowi maksymalnego komfortu oraz perfekcyjnego widzenia. W jaki sposób to zapewniają?

Zacznijmy od tego, że Oasys 1 day to soczewki wykonane z silikonowo-hydrożelowego materiału Senofilcon A. Jest on niezwykle elastyczny i mocno przylega do gałki ocznej, a ponieważ równocześnie cechuje go lekkość, praktycznie nie czuć go w oku. Na komfort noszenia wpływa także zastosowana tu technologia Hydraluxe, czyli Zintegrowanej Łzy. Odpowiada ona za utrzymywanie stałego poziomu nawilżenia soczewki, co zapobiega jej wysychaniu i Twojemu dyskomfortowi. Dlatego możesz czuć się doskonale gdziekolwiek jesteś – czy będzie to klimatyzowane pomieszczenie czy rozgrzana słońcem plaża, Acuvue Oasys 1 day zachowują optymalną kondycję.

Ponadto Senofilcon A przepuszcza ilość tlenu w takich ilościach, jakich potrzebuje go gałka oczna. W efekcie chronisz swój wzrok, a pod koniec dnia nie ma zjawiska popękanych żyłek. Warto również dodać, ze Acuvue udało się zaimplementować w strukturę soczewek filtr UV klasy I, co ogranicza negatywne oddziaływanie promieniowania ultrafioletowego na wzrok.

Acuvue Oasys 1 day to wygodne użytkowanie

Soczewki Acuvue Oasys 1 day są przeznaczone do noszenia w trybie jednodniowym, czyli zakładasz je po przebudzeniu, a wyjmujesz przed udaniem się na spoczynek. Nie musisz ich myć ani pielęgnować – zużytą parę po prostu wyrzucasz. W opakowaniu znajduje się 30 lub 90 soczewek – czyli odpowiednio zapas na miesiąc bądź kwartał. Przebywają w sterylnych warunkach, co zapewnia ich higienę i optymalne działanie.

Jak widać po wymienionych przykładach – Acuvue Oasys 1 day to komfort, optymalne widzenie oraz najnowsze technologie, z których możesz korzystać każdego dnia. Jeśli chcesz wypróbować soczewki w praktyce, dobra wiadomość – w salonach Trendy Opticians oraz na stronie internetowej sieci (trendyopticians.pl) znajdziesz je w bardzo przystępnych cenach. Przekonaj się o tym i sprawdź je już dzisiaj!

DOŁĄCZ DO NAS

Reklama

Get Update

Subscribe our newsletter to get the best stories into your inbox!

[mc4wp_form id=86]