Jaki laptop dla pracownika biurowego? – TOP 5


VW_Berdychowski_400_150(1)

Praca biurowa – zalety

Na portalach związanych z ogłoszeniami o pracę znajdziemy tysiące aktywnych ofert. W dzisiejszych czasach bardzo mały odsetek osób spędza w jednej firmie kilkanaście czy kilkadziesiąt lat, tak jak to wyglądało kiedyś. Dzisiaj w dowolnym momencie możemy zmienić pracę, a przebranżowić się możemy tak naprawdę w każdej chwili. Na przykład pracownicy fizyczni po wielu latach ciężkiej pracy, która negatywnie oddziaływała na ich zdrowie – mogą całkowicie zmienić profil swojej działalności i przebranżowić się na przykład w kontekście pracy biurowej. Praca biurowa jest jedną z najchętniej wybieranych form pracy w dzisiejszych czasach. Pracownicy doceniają pracę umysłową w bardzo dobrych warunkach, ze swoim własnym stanowiskiem, z dostępem do pokoju socjalnego.

TOP 5 laptopów do pracy biurowej

Laptopy do pracy biurowej powinny być wydajne, w końcu ich przeznaczeniem będzie codzienna, kilkugodzinna praca. Zastanawiasz się, na jakie modele warto zwrócić uwagę? Poniżej przedstawiamy Ci naszą listę TOP 5 laptopów do pracy biurowej:  1. MacBook Pro 16”. Bez wątpienia MacBooki są najpopularniejszymi laptopami na świecie. Razem z luksusem i prestiżem w parze idzie również świetny design oraz wydajność na najwyższym możliwym poziomie. MacBook Pro nie zawodzi, jest zawsze przygotowany do pracy na najwyższych obrotach. Nada się zarówno do pracy z programami graficznymi, jak i do montażu filmów.
  2. Dell Latitude. W tym przypadku polecana jest cała seria producenta, która zdecydowanie wyróżnia się na rynku. Przez wielu ekspertów określana jest jako klasa premium wśród laptopów. Ofertę poszczególnych modeli odnajdziesz na: https://www.mediaexpert.pl/komputery-i-tablety/laptopy-i-ultrabooki/laptopy/seria_dell-latitude
  3. Dell XPS. Laptop dla wymagających. Jest to obecnie najmocniejsza seria tego producenta. Będzie to więc idealny wybór dla pracowników wyższego szczebla, na przykład dla Managerów czy Dyrektorów.
  4. Lenovo ThinkPad X1 Nano. Określany jest on jako najlżejszy ThinkPad w historii producenta. Idealnie nada się więc w sytuacji, kiedy zależy Ci na dużej mobilności. Na przykład wtedy, kiedy dojeżdżasz do klienta i przedstawiasz mu ofertę lub prezentację na laptopie.

Znasz już kilka propozycji laptopów do pracy biurowej, które z pewnością warto rozważyć. Dopasuj konkretny model do swoich osobistych preferencji, tak aby nie żałować swojej decyzji po kilku dniach. Dobry laptop do pracy biurowej powinien być oczywiście wydajny. Dodatkowym atutem będzie oczywiście długość pracy na baterii bez konieczności podłączenia urządzenia do prądu. Nie zwlekaj, zarówno Ty, jak i Twoi pracownicy zasługujecie na dobrej jakości laptop do pracy biurowej. Dzięki temu Wasza wydajność wzrośnie, a w biznesie jest to bardzo ważna kwestia.