Image
  • Home
  • Śrem
  • Będzie trzeci przetarg na komunikację miejską

Będzie trzeci przetarg na komunikację miejską

Co o tym sądzisz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Gmina Śrem przygotowuje się do rozpisania trzeciego przetargu na komunikację miejską. Dwa poprzednie nie doszły do skutku. Za pierwszym razem wycofała się firma TOTEM, która wygrała przetarg. W drugim podejściu to ratusz zdecydował się unieważnić postępowanie.

Trzecie podejście do tematu komunikacji miejskiej zapowiedział Adam Lewandowski. Burmistrz ma nadzieję, że do czasu jego rozstrzygnięcia komunikacja miejska będzie świadczona jak dotąd na zasadzie umowy z obecnym wykonawcą. Gmina chce się z nim związać umową do końca pierwszego kwartału przyszłego roku.

– Nie będziemy rozmawiali, jako administracja publiczna, tym bardziej przez Facebooki i inne formuły, tym bardziej z oferentem, na temat tego. Robimy to w oparciu o zasady wynikające z ustawy o zamówieniach publicznych. Proszę się nie martwić. Na pewno funkcjonowanie komunikacji miejskiej nie jest w żaden sposób zagrożone – zapewnił burmistrz Śremu.

Nowy przetarg, podobnie jak dwa poprzednie również będzie skonstruowany na świadczenie usługi transportu przez okres 48 miesięcy.

DOŁĄCZ DO NAS

Reklama
Oferta Pracy Kierowcy

Get Update

Subscribe our newsletter to get the best stories into your inbox!

[mc4wp_form id=86]