Image

Im też jest ciężko w tych trudnych czasach

Co o tym sądzisz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

„Podaruj nam karmę” to hasło kampanii skierowanej do wszystkich, którym dobro zwierząt nie jest dalekie. To właśnie te osoby, poprzez datki finansowe oraz rzeczowe, wspierały wielokrotnie Fundację i nadal to robią. To także hasło kampanii, której celem jest zapewnienie pełnej michy wszystkim psom i kotom, jakie znalazły schronienie w gajowym schronisku. Nierzadko jest to dla nich pierwszy dom, w którym spotykają się z ludzką empatią i miłością, wyrwane oprawcom z łańcucha czy zbyt małego kojca.

„Zwracamy się do Was z prośbą o pomoc, nie dla nas, lecz DLA NICH, dla tych , którzy o pomoc sami nie potrafią poprosić!! Potrzebujemy zarówno karmy dla psów jak i kotów. Ważne, żeby to nie była karma marketowa, bo wtedy wydatki na leczenie zwierzęcych żołądków wzrosną” czytamy we wpisie, jaki Fundacja zamieściła na swoim Facebooku.Wszelkie osoby zainteresowane taką formą wsparcia Fundacji Schronisko dla zwierząt w Gaju odsyłamy bezpośrednio do nich, bowiem wymieniają oni tych producentów karm, którzy oferują pokarm wysokiej jakości.

Ponadto nadal aktywna jest zbiórka finansowa dla gajowych zwierzaków. Nr konta: 84 1240 6902 1111 0010 6705 8364; paypal: biuro@schroniskogaj.pl; z dopiskiem DAROWIZNA KARMA.