| | |

Rajd seniorów do Bodzyniewa

W sobotnie przedpołudnie, 15 października sprzed budynku Śremskiego Sportu wyruszyła grupa blisko 30 seniorów z gminy Śrem. Celem ich wycieczki było Bodzyniewo. Tam na uczestników rajdu czekała kawa, herbata oraz słodki poczęstunek. Gości przywitał Tadeusz Wieruszewski, prezes zarządu Stowarzyszenia Na rzecz Rozwoju Wsi Bodzyniewo.

Bardzo cieszę się, że przyjęliście zaproszenie i odwiedziliście nasze Bodzyniewo. To mała aczkolwiek tętniąca życiem społecznym i kulturalnym miejscowość – wspominał Tadeusz Wieruszewski

VW_Berdychowski_400_150(1)
fot. D. Górna

Wydarzenie zorganizowała Śremska Rada Seniorów, przy wsparciu finansowym gminy Śrem. Pomogli – Stowarzyszenie Na Rzecz Rozwoju Wsi Bodzyniewo, Śremski Sport oraz dyrekcja szkoły.

Dziękuję wszystkim za udział w rajdzie i wspólną wyprawę. Mam nadzieję, że ten czas upłynie nam na miłej i wesołej integracji – podkreślał Wojciech Strabel, przewodniczący Śremskiej Rady Seniorów

Przypomnijmy, że był to już kolejny rajd dedykowany seniorom. We wrześniu ubiegłego roku grupa rowerzystów odwiedziła Andrzejówkę w Mechlinie. Wówczas aktywny wypoczynek był połączony z biesiadą przy ognisku.