Image
  • Home
  • Na sygnale
  • Uszkodził paczkomat – został zatrzymany. Pomogli internauci

Uszkodził paczkomat – został zatrzymany. Pomogli internauci

Co o tym sądzisz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

KPP w Środzie Wlkp. poinformowała o zamknięciu sprawy uszkodzenia paczkomatu w Zaniemyślu. Po opublikowaniu filmiku z aktem wandalizmu w sieci, sprawca został zatrzymany. Pomogli internauci.

Nieco ponad tydzień temu KPP Środa Wlkp. na swoim Facebooku zamieściła film ze zdarzenia uszkodzenie paczkomatu InPost w Zaniemyślu. Kamery w urządzeniu zarejestrowały mężczyznę z papierosem w ustach i piwem w dłoni, który dobiera się do kamer paczkomatu. Jedną z nich uszkodził, a drugą zwyczajnie ukradł.

Teraz sprawa wreszcie została zamknięta. Wandal został zatrzymany i potraktowany właściwie: musi zadośćuczynić poprzez naprawienie szkody oraz ukarany został grzywną.

W rozwiązaniu sprawy bardzo pomocni byli internauci.

„Jaka jest społeczność Fb? Bardzo czuła na krzywdę i na łamanie prawa. Rozpoznajecie tych co robią złe rzeczy, więc nie dziwcie się, że wrzucamy tu historie różne i prosimy o wsparcie. Jesteście MEGA, serio. Dla Was dziś podziękowania, bo kolejny „czarny charakter” ustalony i rozliczony. Zniszczył kamerę przy InPost w Zaniemyślu. Drugą ukradł. Musi naprawić szkody i zapłacić grzywnę. A wszystko, bo Wy jesteście fantastyczni, działacie, piszecie, dzwonicie” – napisali policjanci ze Środy Wlkp. w mediach społecznościowych.

DOŁĄCZ DO NAS

Reklama

Get Update

Subscribe our newsletter to get the best stories into your inbox!

[mc4wp_form id=86]