Image

Aktywnie działają w Dolsku

Co o tym sądzisz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Spotkania przy kawie to doskonała okazja, by wspólnie spędzić czas, porozmawiać, podzielić się własnymi doświadczeniami i spostrzeżeniami. Członkowie stowarzyszenia „Stale aktywni” dodatkowo mogą liczyć na spotkania z ciekawymi ludźmi, a jubilaci zawsze otrzymują piękne życzenia i kwiaty.

100 lat…

Podczas październikowego spotkania urodzinowe życzenia trafiły do Janiny Gehlich. Nie zapomniano także o jubilatach, którzy w tym roku obchodzili złote i brylantowe gody – byli to: Krystyna i Marian Bartkowiakowie (brylantowe gody) oraz Janina i Zdzisław Wojciechowscy (złote gody). Życzenia złożyły przedstawicielki zarządu: Wiesława Szermelek oraz Dorota Praczyk.

Pogadanka o bezpieczeństwie

Członków stowarzyszenia odwiedzili również policjanci z KPP Śrem – mł. asp. Agnieszka Gans oraz st. sierż. Tomasz Wiła, którzy przeprowadzili pogadankę dotyczącą bezpieczeństwa osób starszych oraz stosowanych przez oszustów metod wyłudzania pieniędzy. Uczestnicy spotkania dowiedzieli się, co zrobić, by nie paść ofiarą oszustów i jak zachować się w sytuacji ewentualnego zagrożenia.

W wydarzeniu uczestniczyła również przedstawicielka dolskiego OPS – Paulina Sieg. Nie zabrakło oczywiście towarzyskich rozmów i planów wyjazdowych. Wspominano również wrześniowy wyjazd na „winobranie” do Zielonej Góry oraz czterodniową wycieczkę do Trójmiasta.

DOŁĄCZ DO NAS

Reklama

Get Update

Subscribe our newsletter to get the best stories into your inbox!

[mc4wp_form id=86]