|

Śremskie Północniaki dla czworonożnych braci ze Schroniska w Gaju!

Warto zapamiętać tę datę: 25 września godzina 14. Wtedy spod wiaty nad zalewem śremskim wystartuje charytatywny psi spacer organizowany dla czworonogów ze Schroniska w Gaju.

Obowiązkowo trzeba wybrać się z psem, dla którego trzeba przygotować wodę i zaopatrzyć się w worki na psie odchody. Samemu natomiast należy ubrać odpowiednie do pogody obuwie oraz należy zadbać również o samego psa – wygodna obroża, szelki i kaganiec – jeśli jest taka potrzeba – się przydadzą. Ważne, aby piesek posiadał aktualne szczepienia.

Tyle z obowiązków, ale są jeszcze przyjemności. W tym konkretnym przypadku przyjemności dla podopiecznych, którzy nie mają tak dobrze i nie przebywają w domowych zaciszach, ciepłych kątach i leżakują na kanapie.

Dla podopiecznych z Gaju zbierana będzie karma oraz wystawiona będzie puszczeczka na datki finansowe. Dlatego miło byłoby, gdyby uczestnicy spaceru zabrali ze sobą także dobrej jakości karmę dla zwierząt (suchą bądź mokrą) i portfele. „Gdybyście zastanawiali się czy można od siebie dać jeszcze więcej to najlepszym wyborem będzie zakup karmy weterynaryjnej: GASTRO/GASTRO LOW FAT”- przekazują organizatorzy spaceru.