Image

Wszechnica UJ – szkolenia i doradztwo na najwyższym poziomie

Co o tym sądzisz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Specjaliści cały czas poszerzają ofertę, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie. Jak wygląda historia firmy? Dlaczego warto skorzystać z usług coachingowych i szkoleniowych?

Szeroki zakres usług


Berdychowski Kwiecien2 2024

Na stronie https://wszechnica.uj.pl/  znajdziemy szereg cennych informacji o firmie i jej usługach. Wszechnica UJ pomaga każdej organizacji zbudować zdrowe i profesjonalne środowiska pracy, gdzie efektywność opiera się na zaangażowaniu pracowników. W tym wypadku spore znaczenie mają odpowiednio przemyślane procesy i wysokie kompetencje. Nadmierna presja z pewnością nie działa dobrze na rozwój firmy. W zakresie usług znajdziemy projekty szkoleniowe i doradcze, które wiążą się głównie z:

  • kształtowaniem kultury organizacyjnej,
  • planowaniem strategicznym,
  • rozwojem kadry kierowniczej,
  • rozwojem wewnętrznych zespołów trenerskich.

Od samego początku Wszechnica UJ zajmuje się kształceniem fachowców, którzy z kolei odpowiadają za rozwój innych menedżerów, coachów, czy też trenerów. Wsparcie w efektywnym i świadomym podejmowaniu roli zawodowej jest na wagę złota. Szkoły są oparte na przemyślanych profilach kompetencyjnych, a programy oferują fachowy warsztat pracy. Dzięki temu można zrozumieć własną rolę na rynku pracy. 

Kilka słów o historii firmy

Korzenie działalności  sięgają do roku 2005, kiedy powołano ją jako pozawydziałową jednostkę Uniwersytetu Jagiellońskiego. Co ciekawe, jednostka inspirowana była popularną formułą university extensions, niezwykle popularną w państwach UE i Stanach Zjednoczonych. Od tamtego czasu Wszechnica UJ cały czas się zmienia i rozwija. Pozyskała nowych konsultantów, którzy współtworzą zespół i pracują dla firmy na wyłączność. Doszło również  do przekształcenia Wszechnicy w autonomiczną spółkę. Nie zapominajmy o podjęciu współpracy z partnerami światowymi i realizacji zagranicznych projektów. Firma cały czas pamięta o swoich korzeniach i tradycji. Bez przerwy troszczy się o to, co jest ważne dla Uniwersytetów, czyli głębokie refleksje, rzetelną wiedzę, wyniki badań i porównanie własnych opinii ze zdaniem innych osób. 

Jak widać, z oferty szkoleniowej i doradczej może skorzystać każdy klient. Wszechnica UJ to idealny partner dla firmy, która chce cały czas się rozwijać na rynku. 

DOŁĄCZ DO NAS

Reklama

Get Update

Subscribe our newsletter to get the best stories into your inbox!

[mc4wp_form id=86]