Image

Jak dieta pudełkowa wpłynęła na życie mojej rodziny ?

Co o tym sądzisz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Kiedy zdecydowałam się na jedzenie pudełkowe i dlaczego ?

Kiedy na świecie pojawił się nasz synek., byliśmy najszczęśliwsi na świecie. Byliśmy jednak tak zapatrzeni w swoje dziecko i tak zaabsorbowani zajmowaniem się nim, że albo zapominaliśmy jeść, albo jedliśmy kanapki na szybko. Szybko przyniosło to swoje rezultaty. Ja zaczęłam tracić pokarm, byłam cały czas senna i zmęczona. Do tego dochodziła burza hormonów, powodująca ogromne rozdrażnienie. Mój mąż podobnie jak ja był niewyspany i zmęczony. Taki stan rzeczy przełożył się na coraz częstsze sprzeczki pomiędzy nami, nawet z błahych powodów. Zauważyliśmy, że nasz synek wyczuwa naszą negatywną energię i sam jest niespokojny i bardziej płaczliwy. Zdecydowaliśmy, że nadszedł czas, żeby pomóc sobie i zadbać o siebie. Z pomocą przyszedł nam catering dietetyczny z dostawą do domu. Dieta pudełkowa okazała się smaczna, pożywna i naprawdę fajna !

Co dał nam catering dietetyczny Kępno?

Jedzenie pudełkowe szybko stało się ważnym elementem naszego życia. Jedzenie było bardzo smaczne, odpowiednio zbilansowane, pożywne i zdrowie. Dodatkowo do naszego domu codziennie rano przywoził je przemiły Pan. Szybko zauważyliśmy, że czujemy się lepiej. Oboje mieliśmy więcej energii, lepiej spaliśmy w nocy, nie chodziliśmy głodni, a ja w końcu odzyskałam pokarm. Może to trywialne, ale jedzenie zmieniło jakość naszego życia. Zniknęły codziennie sprzeczki o niewyniesione śmieci, moje hormony się ustabilizowały i co najważniejsze, nasz synek jest spokojniejszy, Catering dietetyczny pozwolił nam odzyskać poczucie, że mamy kontrolę nad swoim życiem. Czujemy się zaopiekowani, zadbani i odżywieni. Ja mam natomiast poczucie, że zrobiłam wszystko co mogłam dla mojego dziecka, co pozwoliło na kontynuowanie przygody z karmieniem piersią. Czuję też, że zapewniam mojemu dziecku pokarm jak najlepszej jakości.

Dieta pudełkowa z dostawą pozwoliła nam także na znaczną oszczędność czasu. Nie spędzamy już wielu godzin w kuchni przy gotowaniu, nie musimy dojeżdżać do sklepu po zakupy i denerwować się w kolejkach, nie musimy zmywać. Mamy poczucie, że to też bardzo ekologiczne, bo nie marnujemy jedzenia, nie kupujemy niepotrzebnych produktów, nie zużywamy paliwa na dojazd do sklepu i nie marnujemy wody na mycie naczyń. Ten zaoszczędzony czas mogliśmy przeznaczyć na zabawy i spacery z synkiem, na romantyczny wieczór we dwoje lub po prostu na sen, którego nadal nam brakuje, bo nasz maluszek często budzi się w nocy. Catering dietetyczny z dostawą to nasza najlepsza inwestycja od lat.

Jeżeli ktokolwiek pyta mnie, czy warto zainwestować w catering dietetyczny, bez wątpienia odpowiadam, że zdecydowanie tak.

DOŁĄCZ DO NAS

Reklama
Oferta Pracy Kierowcy

Get Update

Subscribe our newsletter to get the best stories into your inbox!

[mc4wp_form id=86]