||

Topiła się w zalewie śremskim. Z wody wyciągnęli ją strażacy

Kobieta topiła się w zalewie śremskim


VW_Berdychowski_400_150(1)

Pierwsi na miejscu pojawili się funkcjonariusze KPP Śrem, którzy potwierdzili, że faktycznie w wodzie, kilka metrów od linii brzegowej zbiornika, w wodzie zalewu śremskiego, znajduje się kobieta, która wymaga pomocy. W tym czasie już strażacy wodowali łódź. Inni ze strażaków w skafandrach wchodzili do zbiornika, by wydobyć kobietę z brzegu.

Z Kościana już do Śremu jechała grupa ratownictwa wodno-nurkowego. Jednak ich obecność okazała się zbyteczna i ci strażacy zostali zawróceni do bazy.Karetką została odwieziona do szpitala

Topiącą się kobietę NN z wody wyciągnęli strażacy, którzy dotarli do niej schodząc z brzegu zbiornika. Po tym, jak uratowano jej życie, została ona przekazana ratownikom medycznym z wezwanej na miejsce karetki pogotowia.

W chwili publikowania materiału nie był znana tożsamość kobiety, jak i sam przebieg wypadku. Policja ustala te informacje.

Na ten moment wiadomo jedynie, że osoba, która topiła się najpierw przeszła przez barierki przy zalewie, następnie udała się w kierunku śluzy, gdzie miała chodzić po betonowym murku.