Image
  • Home
  • Sport
  • Przecięli wstęgę przed Capchem CUP

Przecięli wstęgę przed Capchem CUP

Co o tym sądzisz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Gospodarzem sobotniej uroczystości był burmistrz Adam Lewandowski, a wśród oficjalnych gości znaleźli się m.in. Jacek Bogusławski – członek zarządu Województwa Wielkopolskiego, Marek Gola – Wiceprzewodniczący Sejmiku Województwa Wielkopolskiego, a także Patrycja Wyciszkiewicz – śremska lekkoatletka, wielokrotna medalistka najważniejszych imprez w kraju i za granicą, a także dwukrotna uczestniczka Igrzysk Olimpijskich w Londynie (2012) i Rio de Janeiro (2016). Gratulacje w imieniu Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej, a także Polonii Środa złożył także Rafał Ratajczak.

Na trybunach zasiedli z kolei przedstawiciele wszystkich lokalnych klubów i stowarzyszeń, których sportowcy korzystają już z boisk, bieżni lekkoatletycznej i nowo powstałych szatni wybudowanego obiektu.Gospodarzem uroczystości był burmistrz Adam Lewandowski

Nie było łatwo, ale dzięki wsparciu radnych i innych instytucji udało nam się stworzyć kolejne warunki, aby mieszkańcy Śremu mogli realizować swoje sportowe marzenia z czego się bardzo cieszę – powiedział burmistrz Adam Lewandowski.

Robiącego wrażenie obiektu gratulowali goście. Patrycja Wyciszkiewicz podkreśliła, że taki obiekt był lekkoatletom bardzo potrzebny i wierzy, że wychowają się na nim kolejne pokolenia sportowców. Potem odbyło się oficjalne przecięcie wstęgi. Dokonali go młodzi delegaci z Warty Śrem, UKS Śrem, Amicus Mórka, Runner’s Power i MOS Śrem.

Ostatnim akcentem było podpisanie umowy i przekazanie dofinansowania w wysokości 50.000 zł dla Gminy Śrem w ramach Błekitno-Zielonych Inicjatyw dla Wielkopolski na budowę ekozielonego przystanku przy ul. Kilińskiego.