||

Zakończenie roku 2022. Zasłużyli na odpoczynek

Co o tym sądzisz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Piątek, 24 czerwca był ostatnim dniem, kiedy szkolne mury wypełnił gwar dziecięcych rozmów. Przed uczniami dwa miesiące laby. – Za nami kolejny rok szkolnej edukacji. Niebawem udamy się wszyscy na zasłużony odpoczynek. Bardzo się cieszę, że podobnie jak w latach ubiegłych, był to czas bezpiecznej pracy dzieci pod troskliwą opieką wychowawców i nauczycieli. Trzeba jednak pamiętać, że nie byłoby tak dobrych wyników i waszych sukcesów, gdy nie wasi rodzice, którym gorąco dziękuję za zaangażowanie w wychowanie i pracę na rzecz budowania pozytywnego wizerunku szkoły – mówiła dyrektor Małgorzata Pawelczyk.

Fot. D. Górna

Piątek był też ostatnim dniem pracy dla kilku pedagogów. Z uczniami pożegnały się Grażyna Kubska, nauczyciel klas 1-3, a także Jadwiga Tomczyk, ulubiona bibliotekarka. Panie przeszły na zasłużoną emeryturę.– Jest nam smutno, że się dzisiaj żegnamy. Jednak życzymy wam, by ten czas był pełen entuzjazmu, kreatywności, szczęścia i radości. Drodzy nauczyciele – emeryci – żyjcie najpiękniej jak umiecie! – podkreślała M. Pawelczyk.

Fot. D. Górna

Ze szkołą pożegnała się także Alicja Pawlak, nauczycielka wychowania fizycznego, która pracowała z uczniami w roku 2021/2022.

Następnie przyszedł czas na wręczenie wyróżnień dla najzdolniejszych uczniów. Natomiast nagrody w postaci książek otrzymały dzieci z najwyższą średnią w danym roczniku. Po części oficjalnej odbyły się spotkania w klasowym gronie.