Kolejny akt wandalizmu w parku – mieszkańcy alarmują
Do naszej redakcji ponownie dotarły sygnały od Czytelnika dotyczące zniszczeń w przestrzeni publicznej. Tym razem chodzi o jedną z ławek w Miejskim Parku Ekologicznym im. Włodzimierza Puchalskiego, która – jak relacjonuje mieszkaniec – już od pewnego czasu pozostaje zdewastowana. Otrzymaliśmy zdjęcia dokumentujące uszkodzenia.
To kolejna interwencja mieszkańców, którzy nie chcą być obojętni wobec niszczenia wspólnego dobra. I słusznie. Park to miejsce spacerów rodzin z dziećmi, seniorów, młodzieży – przestrzeń, która powinna sprzyjać odpoczynkowi, a nie budzić irytację czy poczucie zaniedbania.
Apelujemy do mieszkańców o reagowanie – zgłaszanie podobnych sytuacji odpowiednim służbom oraz do naszej redakcji. Tylko wspólną postawą możemy zadbać o to, by nasze miasto było miejscem bezpiecznym i zadbanym.



Zdjęcia: Czytelnik (nadesłane do redakcji)
Reklama
Odkryj więcej z TZŚ – Tydzień Ziemi Śremskiej
Zapisz się, aby otrzymywać najnowsze wpisy na swój adres e-mail.
Obserwuj nas w Google News


