Przebudowa ul. Lipowej i Topolowej w Dolsku rozpocznie się w marcu

Lipowa I Topolowa Z Poślizgiem




Niekorzystne warunki atmosferyczne utrudniają realizację inwestycji. Prace rozpoczną się w marcu.

E69cc50f 5273 4eef A8c5 4668aad71c6d

Przebudowa ul. Lipowej i Topolowej w Dolsku to inwestycja, na realizację której z niecierpliwością czekają mieszkańcy. W ramach przedsięwzięcia planowane jest budowa nowej nawierzchni, wykonanie kolejnego fragmentu kanalizacji oraz kompleksowa wymiana oświetlenia.

W pierwotnym zamyśle prace miały rozpocząć się w lutym br. Niestety, nikt nie przewidział, że tegoroczna aura okaże się mało sprzyjająca, a co za tym idzie, konieczne będzie przesunięcie terminu rozpoczęcia inwestycji.
Informacja o tym pojawiła się na stronie internetowej gminy Dolsk.

Przypomnijmy, że 23 stycznia wykonawca, czyli Jacek Szymanowski, przedstawiciel firmy, która będzie realizować przedsięwzięcie, spotkał się z mieszkańcami os. Jaskółki w Dolsku, celem omówienia szczegółów dotyczących inwestycji, jaką jest przebudowa ulicy Lipowej, Topolowej i Ogrodowej w Dolsku. Wykonawca nadmienił, że przy sprzyjających warunkach atmosferycznych prace rozpoczną się między 10 a 15 lutego br. Oficjalny termin zakończenia inwestycji przypada na wrzesień. Mieszkańcy os. Jaskółki mają jednak nadzieję, że realizacja zadania przebiegnie sprawnie, a aura nie będzie więcej płatać psikusów, co umożliwi wcześniejsze zakończenie inwestycji.

Koszt zadania wynosi 2 534 959,74 zł brutto.

Obserwuj nas w Google News

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *