Zamknięta Alejka Parkowa
Dwie parkowe alejki wyłączone z użytkowania / fot. M. Czubak

Problemy w Parku Puchalskiego w Śremie

Co o tym sądzisz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
1
+1
0
+1
0
+1
0

Ostatnie nawalne deszcze, które nawiedziły Śrem, spowodowały uszkodzenia infrastruktury Miejskiego Parku Ekologicznego im. W. Puchalskiego.


Berdychowski Kwiecien2 2024

W wyniku intensywnych opadów doszło do uszkodzenia przepustów, co wpłynęło na stan dwóch ścieżek w parku. W trosce o bezpieczeństwo mieszkańców, władze miasta podjęły decyzję o czasowym zamknięciu alejek przebiegających od strony ul. Kilińskiego w kierunku szpitala.

Nawalne deszcze, które powtarzały się w ostatnim czasie, znacząco wpłynęły na stan przepustów wodnych w parku. Woda podmyła część infrastruktury, prowadząc do poważnych uszkodzeń dwóch alejek. Konieczne okazało się natychmiastowe podjęcie działań w celu zapobieżenia dalszym zniszczeniom oraz zapewnienia bezpieczeństwa odwiedzającym park.

Jak powiedział na antenie Radia Warta burmistrz Grzegorz Wiśniewski, wysoki stan wód nie pozwala na przeprowadzenie prac naprawczych, dlatego na ten moment obie alejki są wyłączone z ruchu.

Kiedy tylko poziom wody obniży się wystarczająco, mają zostać przeprowadzone prace naprawcze. Nie wiadomo jednak, kiedy będzie to możliwe.

Zostaw komentarz

DOŁĄCZ DO NAS

Reklama
Oferta Pracy Kierowcy

Get Update

Subscribe our newsletter to get the best stories into your inbox!

[mc4wp_form id=86]